Přejít na obsah

Máte někdo už rychlost co UPC sliboval???


Návštěvník koubi1

Doporučené příspěvky

na UPC podpore mne 'uklidnili', ze problem bude trvat 14 dnu az 3 mesice a pak to zase bude fungovat :)

 

takze uvidime, jak casto se to kolisani od 56k do normalu bude dit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska jsem odevzdal technikovi modem od UPC a od 1.2. 09 mam optiku za 500,-/mes

 

u2009057093.png

 

pekne a jak u MI dostat 'normalniho' opticke pripojeni jako koncovz uzivatel ?

ci jsou potreba specificke 'jine' podminky ?

 

o MI vim, ze maji velmi pekna a kvalitni datacentra a interni optickou sit, ale moznost se na ne 'jednoduse' pripojit je mi celkem novinka :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska jsem odevzdal technikovi modem od UPC a od 1.2. 09 mam optiku za 500,-/mes

 

u2009057093.png

 

 

Zdravim tak ja sem modem odevzdal uz v pondělí a mam taky optiku pres pescomnet 666,- mesicne, obcas to jede i 30Mbit ale garantovana je 6Mbit/6Mbit a ta opravdu jede porad nikdy nejde pod.

 

speed.io.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

Dneska jsem zkusil znovu otestovat svůj tarif 10M a zjistil jsem následující:

 

Download - pohybuje se v rozmezí 900 - 1300 kB/s, ovšem během stahování rychlost občas kolísá až k 150 kB/s.

 

Upload - pohybuje se v rozmezí 90 - 110 kB/s, ovšem během nahrávání rychlost občas kolísá až k 30 kB/s.

 

Vše bylo testováno přes FTP UPC. Takhle to jede, pokud síť není nějak výrazně vytížená. Jsou dny, kdy download jede 300 - 500 kB/s a upload kolem 80 kB/s.

 

Správné rychlosti by měly být takové:

Download - 1280 kB/s, Upload - 128 kB/s

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
Návštěvník koubi1

Ahoj

Jakou rychlost Březnu máte???.Já mám 2048Kb/s 120Kb/s, je asi nějaký problém síti,

tak že prosím nespamujte že máte pomalí net.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2mbit sem mel skoro cely unor, pry se na me lokalite menil bridge (neco pres 3 tydny). Konecne 28. 2. mi to jelo 10mbit, aby to dnes jelo zase 2mbity. Soucasne se mi skoro nenacitaji webove stranky, ping v Lotru online je kolem 1500ms. Lokalita Brno-Styrice.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám tyto poznatky: Po navýšení rychlosti na 10/1 mi speedtest naměří cca 4/1, ale když stahuju přes Download Manager, kterej si udělá pro soubor 8 kanálů tak stahuju na těch 10Mbit. Nevím čím to je, ale na stahování se takhle Download Manager nebo i jiné podobné nástroje vyplatí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...