Přejít na obsah

Zobrazení dostupných programů


Návštěvník Nikola Šubová

Doporučené příspěvky

Návštěvník Nikola Šubová

Dobrý den, mám aktivován balíček Klasik+ s internetem z čehož by mělo být 60programů .

Bohužel je to velmi zdlouhavé vyhledávání programů,které v tomto balíčku jsou mezi všemi těmi programy které se musí předplatit. 

Lze to nějak přenastavit tak aby se mi zobrazovali pouze dostupné-funkční programy ?? Předem moc děkuji za odpověď 

Upraveno uživatelem Nikola Šubová
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Slamb změnil název na Zobrazení dostupných programů
  • po 2 týdnech...
Návštěvník gomanek

Dobrý den a jak na toto nastavení na HD DVR Mediaboxu? Když chci si upravit pořadí oblíbených programů a následně v TV Průvodci "nefunkční" programy vůbec nezobrazovat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník gomanek

Jako vážně? Dražší HD DVR Mediabox neumí upravit oblíbené programy? Tak k čemu, je pak toto zařízení dobré, když má z hlediska použitelnosti horší vlastnosti, než HD Mediabox? Je v plánu toto omezení upravit (aktualizace firmwaru), aby bylo možné upravovat oblíbené programy či nikoliv?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za tuhle zrůdnost tu nadáváme UP už nejméně dva, možňá tři roky (od okamžiku uvedení HDDVR). I na starých černobílých TV ze sedmdesátých let jsme si mohli vybrat, na kterém knoflíku bude první a na kterém druhý program. Víc jich nebylo. Teď máme skoro 200 programů a vybrat si nesmíme. Nejdřív nám tvrdili, že je to tak správně, že to zákazníci takhle chtějí. Pak že to nikomu nevadí, protože si stěžuje jen asi 1% uživatelů. Pak že to nejde opravit. Pak že se tím budou zabývat. Pak že to nepůde, protože zahraniční vlastník UPC na to kašle. Pak že to zkusí nechat opravit, ale bude to dlouho trvat, protože firmware dělají někde v Holandsku. Pak už bylo jen ticho, další stížnosti ignorovali. Divím se, že teď vůbec David odpověděl. Já osobně bych kabelovku u UPC zrušil (nahredil bych ji jednoduše, mám domů přivedenou optiku místního providera s IPTV nabídkou taky asi 150 programů), kdyby nebyl k dispozici i malý Kaon, který tyhle samozřejmosti normálně umí. Nezbývá než doufat, že Vodafon tyhle krámy vyhází a umožní pronajímání nějakého rozumnějšího přístroje. Ale moc tomu nevěřím, bylo by to drahé. Takže pokud chcete televizi používat normálně, musíte změnit STB nebo si pořídit CA modul a vše si setřídit přímo v TV. V podstatě CA modul pro druhou TV byl jediný důvod, proč jsem u UPC zatím zůstal. Jenže UPC se teď snaží CA moduly odstavovat, koupit ho už nejde a možnost pronájmu se tají. Takže jestli mi modul odejde, už nebude důvod zůstávat :-/

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Modem Compal, HD Mediabox, CA modul
  • Mladá Boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...