Přejít na obsah

Seznam STB a TV pro prijem digitalni kabelove televize DVB-C


tomus

Doporučené příspěvky

........ A teď k mému problému:Koupil jsem si set-top-box Amiko CHD8240 CI CX E a bohužel mi nejde většina programů-jsou tam pouze černé obrazovky!I po nastavení

a znovuzaslání párování na kartu ze zákaznického centra UPC se situace nezměnila!U prodejce mi nemohli set-top-box odskoušet neboť nemají kabelovku!

Dá se to nějak nastavit? .....

 

Takže jste si u UPC nebo Licy koupil CA modul s Kartou? Pokud ano tak by se měl modul s kartou za nějakou dobu rozběhnout.

 

Pokud jsi jen přendal kartu z jiného STB tak to ti běhat nebude.

 

Jinak zatím jediné potvržené zařízení ve kterém nefunguje CI+ modul je PCI karta Technisat. Nic jiného se tady za rok, co si pamatuji, neobjevilo

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zařízení(televizi,set-top-box apod.)si mohu koupit jakou chci,případně to potom prodat komu chci a UPC do toho nic není,

jaký je to typ,komu to prodám,jestli vůbec apod,neboť je moje s veěkerým příslušenstvím,se kterým jsem ho zakoupil!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zařízení(televizi,set-top-box apod.)si mohu koupit jakou chci,případně to potom prodat komu chci a UPC do toho nic není,

jaký je to typ,komu to prodám,jestli vůbec apod,neboť je moje s veěkerým příslušenstvím,se kterým jsem ho zakoupil!

Ale vdyť ti to tu nikdo nevyvrací, jen jsi na začátku nanapsal, že do toho STB dáváš modul s kartou toť vše.

 

Jen si prosímtě pořádně přečti ceník, je v něm uvedeno "K CAM je zapůjčena přístupová karta Conax (zůstává ve vlastnictví UPC)" a to samé je u STB.

 

Už se ti to rozběhlo? Co vidíš ve stavu předplatného na kartě?

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Set-top-box se kupuje bez karty,proto se dokupuje CA modul!Ten můj má obě možnosti jak přimé vložení CONAX karty,CA modulu!

 

Včera mi začal jít navíc FILM BOX EXTRA na dvou pozicích zvaných TEST 10 a dnes TV Brno-to ostatní tzatím ne!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přímo od UPC potažmo Licy cz je možné zakoupit v současné době pouze dva typy DVB-C set-top-boxů od výrobce Zepper Jeden SD za cca 2500 kč a HD PVR za cca 5500 kč Ten první už jen do vyprodání zásob!Ale i ten druhý je zastaralý typ bez funkčního LAN portu pro internet a bez USB připojení pro připojení externího HDD či flash disku nebo počítaše!Navíc jsou dost na svou zastaralost předražené!

Ten můj stál 1990 kč -je HD a má funkční jak internetový port,tak 2x usb port pro externí disky,nebo wi-fi adapter!-Toto vybavení mají všechny dnes vyráběné set-top-boxy!-Jinak umí vše,co ten na Lice!U toho bez USB portu je problém,že pokud náhodou přestane fungovat,tak přijdu o to,co v něm mám nahrané,když to z něj není jak dostat!

Nevím,proč neprodávají ty modernější set-top-boxy,když vývoj jde tak nebo tak stále dopředu a už možná tento rok skončí i ten Zapper s výrobou těch zastaralých

set-top-boxů a pak budou muset tak nebo tak k prodeji těch modernějších!?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen jsem reagoval na tvou větu, že "Set-top-box se kupuje bez karty,proto se dokupuje CA modul!" STB, který prodává UPC se prodává i s kartou.

 

Je jasné, že vývoj jde stále dopředu. Na konci roku prý bude nějaký nový STB s interaktivními funkcemi ...

 

Pro tvou informaci "Zapper" je obecné označení pro základní STB, který neumí nic "navíc"

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...