Přejít na obsah

Seznam STB a TV pro prijem digitalni kabelove televize DVB-C


tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník ladinecek

UPDATE TV TX-P42U20E

 

Firmware

http://leteckaposta.cz/451467884

 

Instalace:

Návod pro instalaci nové verze software:

• Stažený soubor SDDL.SEC uložte na prázdnou SD kartu o velikosti max. 2GB (FAT16).

• SD kartu vložte do slotu televizoru během provozu.

• Následujte pokyny na obrazovce.

• Televizor neakceptuje nesprávný soubor, není tedy důvod se obávat omylu u provedení update.

 

Děkujeme a přejeme Vám hezký zbytek dne.

Zákaznická podpora Panasonic

 

čeština je funkční

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

prosim je to ozaj funkcne , pretoze ja som osobne volal do panasonicu a bolo mi povedane ze na tento typ TV zatial este nieje aktualizacia dostupna bude vraj az koncom roka.

??

Dakujem , Peter

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A este jedna posledna otazka. Jedna sa mi o prehravanie filmov z SD karty v inom formate ako VACHD , technik v panasonicu tvrdil ,ze je dost pravdepodobne prehravnie avi formatov po aktualizacii firmwaru. Co vlastne noveho priniesol upgrade ? Velmi pekne dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim,

 

Mam televizi Samsung LE32B550 a dvd rekorder Samsung SH897.

 

Televize ma DVB-C tuner, zkousel sem jiz vytahnout kabel z STB od UPC a pripojit k televizi bez CA, naslo to zminenych 100+ programu, ty zakladni sli, u ostatnich bylo napsano zakodovane. S tim problem neni. Takze planuji koupit si CA a zprovoznit vse.

 

Jde mi o to, jak umoznit pak dvd rekorderu nahravat vysilani, kdyz je kabel zapojenej do TV protoze rekorder ma jenom DVB-T...

 

Zarizeni jsou propojena pres HDMI.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hezký den,

minulý týden jsem si koupil Panasonic 46G20ES, prodavač mi tvrdil, že má již verzi software 2505. Něměl. Měl 2504. Dle výše popsaného postupu, jsem si nahrál z Panasonicu (http://panasonic.jp/support/global/cs/t ... eug20.html) aktualizaci. SD kartu se souborem SDDL.SEC ( firmware 2505) jsem zasunul do televize. Objevil se perfektní návod včeštině. Vše proběhlo. Znovu jsem spustil ladění telivizoru DVB-C. Země Česko, vše se nahrálo v češtině, EPG česky, 110 programů, programy v HD naprostá pecka, velká spokojenost. Pak je třeba si malinko pohrát s nastavením. Automatiku šumu na minumum. Ostrost na 9. Přidat trochu jasu a ubrat kontrast. Vypnout režim ECO, teplota barev chladné. Měřil jsem spotřebu tevizoru. Tmavé scény 80-100W a světlé 110-130W. To je taky paráda. Když bude potřeba, doplním další zkušenosti. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jde mi o to, jak umoznit pak dvd rekorderu nahravat vysilani, kdyz je kabel zapojenej do TV protoze rekorder ma jenom DVB-T...

Zarizeni jsou propojena pres HDMI.

DVD recorder a TV (popr. jeste STB) popropojuj koaxialem do serie, tak budes moct na DVD nahravat DVB-T.

Pak muzes DVD propojit scart kabelem s STB nebo take TV a vyuzit je k nahravani DVB-C (na DVD pak musis nastavit externi AV vstup)

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

DVDR nema DVB-C tuner, takze ho musis necim nahradit a to budto tunerem v STB nebo v TV, pokud chces pouzit TV (coz tedy neni moc idealni, protoze budes moct nahravat pouze aktualne zobrazovany kanal na TV) tak musis pouzit AV vystup obrazu a zvuku z TV, pres HDMI to asi nepujde, takze ni nezbude nez pouzit scart.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...