Přejít na obsah

Seznam STB a TV pro prijem digitalni kabelove televize DVB-C


tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník Tripl

mám tam 96 DTV kanalu TV+radia. A tam cinema, cool a očko neni. Ty mám naladěné až na ATV.

Je mi to divné tak se ptám.

Jak je dostanu na digital?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám tam 96 DTV kanalu TV+radia. A tam cinema, cool a očko neni. Ty mám naladěné až na ATV.

Je mi to divné tak se ptám.

Jak je dostanu na digital?

 

UPC má v digitálu 97 TV a 28 rádií, seznam programů s parametry najdeš na jiném místě tohoto fora.

Pokud máš ale naladěny Z1 a Barrandov TV (SD verzi) musíš vidět i Ocko, Novu Cinemu a Primu Cool

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ladil jsi ho takto?

 

Kanál - Automaticeké ukládání - kabel - digitální... Rychlý režim; frekv. 163500 nebo 170500 kHz; přenos. rychl. 5000 kS/s.??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si pozorně přečetl celé vlákno, a mám jasno že ke své nové TV Samsung s DVB-C, CI slotem a MPEG4 dekodérem musím dokoupit CA modul s kartou UPC od firmy Lica, která se postará o registraci katry u UPC a budu moct na TV sledovat všechny kanály dle svého tarifu včetně těch v HD.

Našel jsem tu ale i zmínku, že kartu mi může dodat i přímo UPC, ale opět jen k zařízení od fi. Lica, takže tam nevidím žádný rozdíl, nebo mi něco uniklo?

A nikde jsem tu nenašel, jestli za tu kartu, ať už dodanou spolu s CA modulem od Lica, nebo přímo od UPC, nebudu UPC platit nějaký měsíční paušál, jako třeba za další zapůjčený STB?

  • 500 Mb/s
  • -
  • Klasik
  • modem Compal, VTV Box, CA Modul
  • Plzeň Bolevec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...