Přejít na obsah

Seznam STB a TV pro prijem digitalni kabelove televize DVB-C


tomus

Doporučené příspěvky

někdo (možná v tomto vlákně nebo jiném) se zmínil, že zástupci Panasonicu byli v UPC řešit nějaké technické věci, výsledek asi nikdo neví.

Vysledek = udajne v letosnich modelech jiz nebude omezeni DVB-C na jednotlive staty.

 

Neználek: Pinnacle Quatro Stick 510e je zajimava masinka, ale bohuzel nepodporuje kodovane kanaly v DVB-C, takze z meho pohledu je to nahouby.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den, rád bych se zeptal na následující:

Mám od UPC analogovou TV klasik a nechci ji rušit z důvodu více TV příjímačů v domě, rád bych ovšem také pomocí DVB-C karty v PC sledova FTA kanály. Je to vůbec možné? Které digitální kanály jsou v paketu UPC (lokalita Praha) FTA? Tedy nekódovány. Jsou vůbec nějaké (příp. jaké)? Nebo musím u UPC (nechce se mi) zaplatit alespoň nějaký ten "starter"?

Děkuji a případné odpovědi a omlouvám se pokud píši do nesprávného vlákna.

Jan

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud mas Klasik tak ti digital pojede, seznam kanalu najdes zde:

http://www.upczone.cz/viewtopic.php?t=1655

 

Ale pocitej stejne s tim ze ti zrejme behem letoska analogovou nabidku Klasik beztak zrusi a dostanes STB a Standart, samozrejme za stejny penize.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hemelajnen

Dobry den, tak vcera mi dorazil panasonic tx p42g20e, dvb-c pro lokalizaci cesko stale nefunkcni, po nastaveni finsko ok, ale to uz bylo nekolikrat zminovano, na jinych forech jsem se docetl, ze se dvb-c tuner pro cesko da zpristupnit po domluve a pote osobni navsteve servisniho technika panasonicu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hanys.k

Mám možná takový blbý dotázek, ale moc jsem to tady z fóra nepobral. Momentálně používám STB Handan 6000od UPC s nabídkou Standart. Televizi mám Samsung 37" LCD TV LE37A559 full HD. Je to starší typ, takže nemá vestavěný digitální tunerpro MPEG4, pouze MPEG2. Chtěl bych sledovat HD kanály, ale UPC momentálně nemá skladem Handan 7000 a zatím nic jiného (třeba HD STB s HDD) nenabízejí. Četl jsem, že UPC má nějakou smlouvu s lica.cz a tam bych si eventuálně mohl pořídit lepší STB. Můžete mi někdo poradit nebo doporučit??? Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hemelajnen
Mám možná takový blbý dotázek, ale moc jsem to tady z fóra nepobral. Momentálně používám STB Handan 6000od UPC s nabídkou Standart. Televizi mám Samsung 37" LCD TV LE37A559 full HD. Je to starší typ, takže nemá vestavěný digitální tunerpro MPEG4, pouze MPEG2. Chtěl bych sledovat HD kanály, ale UPC momentálně nemá skladem Handan 7000 a zatím nic jiného (třeba HD STB s HDD) nenabízejí. Četl jsem, že UPC má nějakou smlouvu s lica.cz a tam bych si eventuálně mohl pořídit lepší STB. Můžete mi někdo poradit nebo doporučit??? Děkuji

 

http://www.dvb-c-shop.cz/produkty/kaon/ ... hd-pvr.htm , myslim ze toto je pro tebe idealni reseni, ale neco to stoji, ja o nem taky vazne uvazuji,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hanys.k

děkuji moc...vypadá to zajímavě i když ta cena....někdo tady psal, že by UPC snad měo někdy v budoucnu nabízet PVR, tak nevím, zda vyčkat nebo do toho jít...spíše počkám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

děkuji moc...vypadá to zajímavě i když ta cena....někdo tady psal, že by UPC snad měo někdy v budoucnu nabízet PVR, tak nevím, zda vyčkat nebo do toho jít...spíše počkám

UPC ho bude nabízet za měsíční pronájem (vše nasvědčuje že to bude právě Kaon). Kdežto u Lica si ho kupujete do osobního vlastnictví. Někde tu už bylo napsáno že je možná i lepší si ho pořídit u UPC kvůli "nekonečné" záruce a možnosti ho kdykoliv vrátit/vyměnit za jiné zařízení.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hanys.k
děkuji moc...vypadá to zajímavě i když ta cena....někdo tady psal, že by UPC snad měo někdy v budoucnu nabízet PVR, tak nevím, zda vyčkat nebo do toho jít...spíše počkám

UPC ho bude nabízet za měsíční pronájem (vše nasvědčuje že to bude právě Kaon). Kdežto u Lica si ho kupujete do osobního vlastnictví. Někde tu už bylo napsáno že je možná i lepší si ho pořídit u UPC kvůli "nekonečné" záruce a možnosti ho kdykoliv vrátit/vyměnit za jiné zařízení.

anonad tím jsem tady přemýšlel....je to jistá výhoda. A pronájem asi nebude nějak drasticky drahý...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...