Přejít na obsah

Spam a UPC


Návštěvník miki

Doporučené příspěvky

Návštěvník miki

Já chápu, že se UPC snaží chránit svou síť, ale jen mi přišlo trochu moc hned omezit ten internet. Jen bych moc rád věděl, jak se zjistí, že něco odesílám v mejlu, protože já vůbec nepoužívám mejl UPC, ale jen seznam a atlas. Každopádně už nechci nadále přemýšlet, kdy se mi to znovu stane a zaplatím si tu službu UPC. Comp mám již roky a tohle se mi nikdy nestalo, ale jak vidím, je to hned. Každý den ho procházím, ohledně financí problém nemám, tedy nějaké pochybné stránky nenavštěvuji a i ty ostatní. Mám web o konzoly Xbox 360 a procházím spíše zahraniční stránky, ale někde nastala chyba. Je jasné, že chyba je na mé straně, možná se mohl i ten program splést´, nebo co to sleduje, ale to těžko říci. Hlavně že to opět chodí a jen doufám, že i nadále bude. Každopádně tu službu za 80 Kč. měsíčně zařídím, to mi za chod internetu stojí. Zatím Ahoj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník miki

tomus- Ahoj, já to myslel tak, že díky tomu webu často navštěvuji různé zahraniční stránky jako IGN atd., kde hledám informace. Tedy Vím, že to nemá spojitost s webem, byl to jen příklad, co navštěvuji za stránky. Už to chodí, ale já stejně plánuji upgrade PC do týdne a poté provedu novou instalaci Win XP. Sice v compu nic nemám, tedy žádný program nic nenašel, ale chci mít jistotu. Jak udělám upgrade compu, tak si hned zařídím tu službu od UPC, těch 80 Kč. za to stojí měsíčně. Jinak UPC má také hodně dobrý software na vyhledávání spamu atd., jen mi nic nenašel, ale jak se zdá, tak se jim povedl. Zatím Ahoj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dan1

i kdyz se to nemusi rade lidi libit, tak jedine spravne opatreni skutecne je okamzite klienta odstrihnout od netu a pripojit ho az v okamziku kdy bude mit PC odvirovane

 

to je stejne jako kdyz prestanou u auta fungovat brzdy, taky ho odtahnete do servisu a nerikate - ale ja s nim budu jezdit jen opatrne, pomalu a pribrzdovat patou

 

svym zavirovanym PC skodite ostatnim uzivatelum, serverum a ostatnim zakaznikum UPC - vase verejna IP adresa se zahy dostane na blacklisty a takhle by se snadno mohly postupne dostat vsechny IP adresy UPC na blacklist a admini by nedelali nic jineho, nez psali zadosti o vymaz smtp serveru z blacklistu (pricemz IP adresy uzivatelu z tech blacklistu nedostane uz nikdo)

 

atd... dalo by se pokracovat jeste dlouho...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeste ze nemam UPC.

Byvala pritelkyne to mela odstrihnute porad, i kdyz PC bylo ciste. Stacilo nekde jenom blbe kliknout.......

A to vecne dohadovani se pak....jelikoz se PC zivim, tak bych byl asi pak namydleny. Prinese nekdo zavirovane PC, ja ho vycistim a jak ho tak asi odzkousim? No prdnu ho na net.

Bohuzel, tohle rozhodovani tehle molochu o vas , bez vas opravdu stoji za prd.

 

edit: bohuzel znam i jine podobne, kteri vas preventivne odstrihnout uplne. To je pak pohoda, jak jste bez netu a nemate to jak vycistit, ani moznost si antivira aktualizovat a pod....!

  • -
  • -
  • Komplet
  • CA
  • OVA
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník miki

Jsem rad, ze se ozval nekdo, kdo mel podobnou zkusenost. Tu jejich sluzbu UPC SmartGuard poridim a pokud se bude neco dit i potom, jsem moc zvedav, co na to budou rikat. Tech 80 Kc. mesicne neni tolik, pokud to dokaze skutecne ochranit PC, bude to fajn. Zatim Ahoj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dan1
Problem je, ze ja vir a ani trojskeho kone na PC nemel a stejne mi byla rychlost snizena.

 

Tak to je potom jina, pokud maji v UPC bordel - a ze bych se tomu vubec nedivil - pak je na miste nahlas kricet :-)

 

Ale pozor jestli treba nemas nezabezpecenou wifi pres kterou muze odesilat viry nekdo jiny..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...