Přejít na obsah

UPC se mění na Vodafone


Návštěvník ladcafa@seznam.cz

Doporučené příspěvky

Ano, nic by bylo nejlepší 🙂

Pokud beru současné možnosti a současný způsob sledování TV, tak CA modul v TV  a možnost přehrávání na PC včetně zpětného shlédnutí a možnost přeskakování reklam. Žádný settopbox nechci a přehrávání na mobilu mně nezajímá.

Pokud bude zatím fungovat  ještě nějakou dobu Horizon GO, tak nemám důvod hledat něco jiného. A smlouvu mám do konce letošního roku, tak uvidím, co bude pak.

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Vodafone Station, 2x CA modul
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

UPC má pro rezidentní klienty smlouvy vždy na dobu neurčitou posledních pár let. Jak věrnostní či jiné slevy nikoho neuvazovali na určité časové období. Jen bylo pro nárok na slevu nutné dodržet podmínky, což byla i doba čerpání (věrnostní sleva byla vlastně množstevní sleva).

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Dinkylinky

Bude po 1.4. fungovat moje UPC nebo budem převedeni na můj Vodafone?

A bude po 1.4. fungovat také tato stránka https://eshop.upc.cz/ pro placení kartou?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Migrace už se asi hodně blíží, ve VF samoobsluze se objevil Compal (místo obrázku LTE modemu) a celá stránka pevného internetu už vypadá ready na exUPC přípojky. Nemáte někdo info, kdy se s ní začne? Předpokládám, že hned po migraci půjde ve VF samoobsluze zapnout u VF Station bridge mód.

923682298_Snmekobrazovky2020-10-16v15_01_08.png.68ce2520ea037d1d8c539db8e9667e92.png

  • 4G LTE
  • -
  • -
  • Huawei B2368-66
  • JMK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@MekliCZ Ne jen, že blíží, ale začala, minimálně příprava na migraci (i když to nejde ještě vidět, ale třeba ony výměny modemů u exUPC zákazníků jsou projevem). A neočekávám, že se přepnutí Arrisu do bridge je závislé na samoobsluze,  dokud ta možnost nebude přímo v modemu, tak se jí asi nedočkáme vůbec (výrobce už prý pracuje na opravě/úpravě FW, příští verze to mít asi nebude, ale zase má řešit závažnější problémy než bridge mód).

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...