Přejít na obsah

UPC se mění na Vodafone


Návštěvník ladcafa@seznam.cz

Doporučené příspěvky

Tak ještě k tomu zrušení nedošlo, takže je čas. Já spíš připravuji celkovou redukci mých kabelových, satelitních a terestrických aktivit. Prakticky mám možnost přijímat uvedené platformy. Dříve mě to docela bavilo, nadšení ale již pominulo. Proč vlastně platit servisní poplatek Skylinku, stejně na to nekoukám. Jako rezerva při výpadku poslouží i pozemní DVB-T2. Mimochodem výpadek TV  u UPC jsem zaznamenal za 7 let jen dvakrát. Takže vlastně stále používám UPC. Základem bude asi dobrý příjem internetu.

  • Internet 300
  • -
  • TV Komfort
  • Modem Technicolor, 2x CA modul
  • Teplice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník PetrS
před 23 hodinami, technik napsal:

Otázkou je, zda se bude počítat s podporou CA modulů

Bez CA modulů pro mě UPC/Vodafone nemá smysl - žádný externí box nechci  - je to vždy jen kopec problémů navíc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem na konci roku 19 ze zvědavosti zkusil vyměnit CA modul za Horizon box. Bylo to zklamání. Sekání boxu, dlouhé prodlevy mezi přepínáním, nefunkční aplikace, dlouhá odezva mezi ovladačem a boxem. Jediné plus byl pěkný a ostrý obraz. Po týdnu jsem žádal o návrat k CA modulu, měl jsem obavy, že mi nevyhoví, ale naštěstí vyhověli a mám opět modul. Už žádný box nechci.

Upraveno uživatelem marek-81
  • Basic
  • Red Basic
  • -
  • -
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...