Přejít na obsah

UPC se mění na Vodafone


Návštěvník ladcafa@seznam.cz

Doporučené příspěvky

Zatím neplašte, hlavně nejde navést pod UPC smlouvu, ale pod Vodafone. Zatím tedy nelze mít jako další box a doma tak kombinovat DVB-C (UPC) a OTT (Vodafone) nebo mít UPC internet a tu VF TV pod jednou fakturou. Počkejte až vydají tiskovku a sdělí více informací.

K boxu, je to ten Androidí box co mají v zahraničí. Se stabilním připojením je krásně rychlý.

VodafoneTV-device-6[1].png

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem velmi zklaman amaterskym pristupem Vodafone UPC a jejich lhanim. Kdyz jsem se ptal na strankach Vodafonu FB a na strankach UPC FB obe stranky shodne tvrdili,ze setobox ani aplikace neni oficialni a nemuzu si ji spustit ani objednat setobox.Je to lez!Pred 5 minutami jsem si setobox objednal,dorazi normalne do prodejny Vodafonu co nejdrive,kde si ho vyzvednu.Kdyby to nebylo oficialni a ja lhal asi by to neslo ze?A co se tyka aplikace Vodafone TV zprovozni se tak,ze az doma aktivuji setobox,dostanu prihlasovaci udaj samozrejme ihned i do aplikace Vodafone TV

Upraveno uživatelem Jirka007
  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • Vodafone TV, HD DVR Mediabox, HD mediabox.
  • Ústí nad Labem
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vodafone zdarma zrychlí připojení v síti UPC a dá seniorům minuty volání navíc

V pevné kabelové síti UPC l firma na měsíc zvýší rychlost donwloadu. Zákazníci s rychlostí 50 Mb/s nově mohou mít až 150 Mb/s a zákazníci s 150 Mb/s mohou přejít na 300 Mb/s. O navýšení musí aktivně požádat na zákaznické telefonní lince (241 005 100 pro fyzické osoby, 241 005 200 pro smlouvy na IČ).

Vice na: https://www.lupa.cz/aktuality/vodafone-zdarma-zrychli-pripojeni-v-siti-upc-a-da-seniorum-minuty-volani-navic/

 

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Jirka007 napsal:

Pred 5 minutami jsem si setobox objednal,dorazi normalne do prodejny Vodafonu co nejdrive

Jenom dotaz.Koukám,že ted máte od UPC komplet tv  nabídku.Když jste přešel na Vodafon TV,kolik si za to Vodafon bere,za komplet tv nabídku?Předpokládám,že jste si objednal opět komplet nabídku.

Jako jste frajer,takhle naslepo objednávat služby.Nikde nejsou ceny,nikde nejsou parametry,nevíte,jaké stanice budou mít v nabídce atd.

  • Super
  • Super
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pane Namec,frajer nejsem ale vzdy jsem zkousel nove veci a vetsinou mel vse prvni od UPC.Ja to pojal jako na zkouzku.Pronajem je 70 kc mesicne.Neni to vazano na zadnou adresu,mohu to pripojit kdekoli.Jde o to,ze pokud mam nabidku od UPC a to mam.Podle me bude Vodafone setobox fungovat tak ze budu vyuzivat internet rychlost,tu potrebuje nejmene 7 MBs.Kdyby to nahodou neslo a bylo jak pise Ambassador Marek 26 vyse,klidne si na jeden mesic to vyzkousim i nove pod Vodafonem treba v loznici a UPC si necham Horizon GO take.A kdyz nebudu spokojen dal pokracovat nebudu.Kdyz jsem setobox dnes rano objednaval,nikdo me k zadne nove smlouve nenutil.Pouze mi sdelili,ze potrebuju internet a platit 70 kc pronajem.Tak uvidime.Me jde o to,ze Horizon Go mi vyhovuje ale nema 4 K a ja 4 K sleduju na Netflixu a i jinde.Ale Horizon Go to nezvladne.Vodafone TV ano.Pak mi urcite bude vyhovovat ze bude vzdy fungovat 7 denni zpetne shlednuti,protoze jsem podobne IPTV vyzkousel(Lepsi Tv,Kuki TV,Sledovani TV atd) a slapalo vzdy bechybne ale u Horizon GO hruza. A posledni vec urcite si budu moci seradit kanaly presne jak budu chtit ja.A to u Horizon Go nejde.Na druhou stranu mi u Horizon GO vyhovuje i disk 500 GB kde se nahravaji ulice a jine veci pro manzelku a to Vodafone setobox umi jen 100 hodin a to je pro me malo.Setobox take neumi wifi a podle navodu co mam,moc aplikaci nema,jen Youtube a muj Vodafone a to je pro me malo.Cekal jsem Netflix a HBO GO primo v boxu Vodafone.A take podporu HDR a zvuku Dolby Atmos ale to v navodu nikde nevidim.Snad aspon USB ktere tam je bude mit USB 3.Proste uvidime.Vyzkousime a uvidime.Aplikace Vodafone TV z Google play je kapitola sama o sobe dle navodu,ktery od UPC Vodafone mam.

Upraveno uživatelem Jirka007
  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • Vodafone TV, HD DVR Mediabox, HD mediabox.
  • Ústí nad Labem
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...