Přejít na obsah

UPC se mění na Vodafone


Návštěvník ladcafa@seznam.cz

Doporučené příspěvky

Návštěvník Katoda
před 4 hodinami, stedyn napsal:

Já doufám, že bude i aplikace na Windows 10 nebo obecně možnost přehrávání na počítači.

No, je tam uvedeno, že "...sledování přes počítač není v tuto chvíli možné...", což dává aspoň malou nadějí, že snad v budoucnu ano. Ale je to naděje hodně malá, a pokud to možné bude, tak je otázka, za jak dlouho. Sám už jsem dost skeptický a začínám se koukat pomalu po konkurenci. Přes počítač nabízejí sledování prakticky všichni a Vodafone v tomhle bude rarita. Ale uvidíme s čím vylezou, až budou službu představovat.

Upraveno uživatelem Katoda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konecne.Ted jsem mluvil s Vodane linkou.Odedneska je dostupna Vodafone TV i setobox.Pronajem je 70 kc mesicne.Tv je mozne stahnout z Google Play a pobezi urcitou dobu soubezne s Horizon GO.Take mi bylo sdeleno ze pujde nainstalovat na smart TV ruzne.Bohuzel technicke parametry ani blizsi info nesdelily,maji pry vypadky a tak me nemuze spojit abych si ho mohl hned objednat a na jejich strankach take vic blizsiho neni,protoze maji vypadky site.Presto jsem se s Vami vsemi chtel podelit o tuto skvelou zpravu.

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • Vodafone TV, HD DVR Mediabox, HD mediabox.
  • Ústí nad Labem
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeste k tomu setoboxu informace primo od UPC technika i Vodafone linky.Setobox nebude vazan na konkretni adresu,bude prenosny,soucasti jeho je HDM kabel i kabel do site a ovladac.Vse bude fungovaz na bazi IPTV a disk nema ale bude mozne si nahrat 100 hod,protoze samozrejme podporuje 7 denni zpetne shlednuti.

Upraveno uživatelem Jirka007
  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • Vodafone TV, HD DVR Mediabox, HD mediabox.
  • Ústí nad Labem
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...