Přejít na obsah

UPC se mění na Vodafone


Návštěvník ladcafa@seznam.cz

Doporučené příspěvky

před 25 minutami, Evzen napsal:

A co je, kurwa, komu do toho, na co ja se koukam?!
Proc bych to mel nekomu cizimu zcela dobrovolne sdelovat?!

Já jsem naopak rád, když nějaká služba ví, co sleduju a může mi na základě toho nabídnout obsah, který mě zajímá. Stejně tak jsem rád, že třeba v Tescu díky Clubcard přesně vědí, co tam nakupuju - protože díky tomu mi pak pošlou kupóny, na to, co opravdu chci a ne na to co bych si nekoupil. A třeba na netu jsem rád, že když se mi na nějakém e-shopu líbí třeba tričko s Mimoni, že se mi to pak zobrazuje v reklamách a aspoň na to nezapomenu. Prostě mi to vyhovuje a nic špatného na tom nevidím - naopak mi to přijde hodně užitečné.

  • Basic 250 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hrochada
Před hodinou, Evzen napsal:

Ano, naivni a nevedomi lide (= predevsim prave mladi) tyhle smirovaci sluzby pouzivaji.
Jak takovy mlady, naivni a tvrdou realitou nepolibeny clovek jedna, je krasne videt na prikladu Tommy Kindernaye - ve sve naivite o sobe nevedomky napraska nejruznejsim institucim takove informace, ze se jednou (doufam), az zmoudří, prozře a odloží růžové brýle naivniho jednorozce, nad sebou otrese. Ale to uz bude asi prilis pozde.

Na co bude pozdě? Unesou mě tvůrci South Parku, protože se dívám na Ricka a Mortyho?

Taková paranoia mi přijde přehnaná, šmírovat se dá lépe a jinými způsoby. To můžete rovnou zahodit všechny moderní technologie a posílat dopisy. Ale pozor, co když je někdo čte!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník William_
před 11 minutami, namec napsal:

Šmirovací služby.Co to je?Jestli se bojíte,že vás nějaká služba šmířuje,tak zahodte telefon(android,google,Apple),zrušte si kabelovou tv(i My prime je ve své podstatě šmirovací záležitost),internet(instagram,FB,atd.), účet v bance,nechoďte do obchodů(různé klubove karty) a nevychazejte radeji z domu.Trochu ubrat na tom paranoidnim myšlení.

Krásně napsáno, máte můj obdiv pane 👌

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tommy Kindernay@ Že jsou 2 stovky marginální záležitost, s tím mohu souhlasit pokud se budu bavit o sobě. Ale když se podívám např. na servisní poplatek jednoho satelitního operátora (nebudu jmenovat), tak u něho je soustavně povyk od doby, kdy ho zavedl za 29 kaček měsíčně a dneska po 8 letech upravil na 119 kaček měsíčně. Takže ochota lidí platit není zase nijak velká...

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 26 minutami, Adolf.Shitler napsal:

Tommy Kindernay@ Že jsou 2 stovky marginální záležitost, s tím mohu souhlasit pokud se budu bavit o sobě. Ale když se podívám např. na servisní poplatek jednoho satelitního operátora (nebudu jmenovat), tak u něho je soustavně povyk od doby, kdy ho zavedl za 29 kaček měsíčně a dneska po 8 letech upravil na 119 kaček měsíčně. Takže ochota lidí platit není zase nijak velká...

Jasně, rozumím, jak to myslíš, ale u Skylinku ta naštvanost lidí pramení do značné míry hlavně z toho, že jim původně slibovali, že to budou mít doživotně zdarma (jasně, byl to nesmysl, ale lidé tomu prostě věřili a dodnes jim to vyčítají).

Jinak balíček Digital od Skylinku a Netflix imho nelze srovnávat, to jsou úplně jiné služby zaměřené každá na jinou cílovou skupinu. Ten servisní poplatek platí lidi, co koukají třeba na Ulici, Ordinaci, na Soukupa apod... Cílovka Netflixu je někde úplně jinde.

  • Basic 250 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen
před 41 minutami, namec napsal:

Jestli se bojíte,že vás nějaká služba šmířuje

Ja se nebojim.
Ja jen nevidim duvod AKTIVNE CPAT do toho vseho - nota bene pres takovou kravinu jako Netflix, Spotify a podobne - dobrovolne dalsi data. Dost na tom, ze to delam vicemene nedobrovolne prave pres placeni kartou apod.

Nejsem paranoidni a nedavam si na hlavu cepicku z alobalu. Jen nevidim duvod tu uz tak spatnou situaci jeste zhorsovat tam, kde to neni nutne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak třeba Spotify užívám,ale free verzi,takže nikomu nic neplatim.A přesto mě Spotify dává doporučení,co mám poslouchat.Takze presto,že nic neplatim,jsem sledován.A nevadi mě to.A jestli vás někdo neco nutí dělat nedobrovolně,nepoužívejte jejich sluzby.

  • Super
  • Super
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, Marek-26 napsal:

No, myslím si, že Jirka007 bude hodně zklamaný ...

Tak vzhledem k tomu, že @Marek-26 ignoruje můj dotaz a dokonce píše tohle, tak čekám, že ten "nový" box bude je cihla s lehce upraveným firmware 😀

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Modem Compal, HD Mediabox, CA modul
  • Mladá Boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...