Přejít na obsah

UPC se mění na Vodafone


Návštěvník ladcafa@seznam.cz

Doporučené příspěvky

Návštěvník ApacheSK

Presne ako sám vravíš, je to len Marketingový ťah.

Jediné zlepšenie ide len o to, že je to všetko pod jednou "strechou" , nič viac, možno lepšia podpora a možno nižšie ceny o trochu, čakali ste snáď od toho niečo viac? Možno rýchlejší vývoj...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1) takže místo výpadku televize a internetu budeš mít výpadek televize, internetu i mobilu 😄 
2) ty velký firmy se sice podílej na testování, vývoji a standardizaci novejch technologií, ale sloučení s upc na to rozhodně žádnej vliv mít nebude
3) nedivil bych se, kdyby naopak veškerá tahle administrativa kolem spojování oddálila představení gigabitovýho stahování ještě o dalších pár měsíců
4) upc se slučuje s vodafonem, ne s žádnou charitativní organizací, takže rejžovat, rejžovat, rejžovat, v ideálním případě ještě víc než doposud

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neustálá snaha ze strany zákazníků o zlevnění služby je poněkud mimo a každý by si měl vzpomenout, jak nadšeně platil za dial-up tisíce měsíčně, hlavně když měl alespoň nějaký internet. A to byla kupní síla lidí podstatně menší, než je dnes. Pokud má být služba funkční a má se rozvíjet, tak nejde prostě ceny stlačovat kdoví kam. Tento negativní trend je vidět u všemožných lokálních poskytovatelů, kteří se přetahují, jestli to dají někomu o stovku levněji než konkurence a na finále to poskytují na hranici ztrátovosti a dřív nebo později celou síť stejně prodají O2 a dalším velkým hráčům, protože to neustojí provozovat.

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak už jsem psal, Vodafone nekupoval UPC kvůli pár stovkám kabelových zákazníků nebo aby mohl nabídnout nějaké levnější služby svým stávajícím zákazníkům. Kupoval UPC kvůli natahaným páteřním rozvodům, které doposud na rozdíl od zbylých konkurentů neměl, aby to nemusel nakupovat od jiných a mohl nabídnout stejně drahé, či mírně levnější ceny než konkurence, za minimální náklady. Potřeboval ušetřit náklady a zvýšit zisk pro své majitele. Zákazníkům pak hodí navoněné pozlátko.

  • Kabel 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • V.Station 3.1, VTV STB 2G_A, 3xCAmodul
  • Hradec Králové
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě by ze všeho nejvíc zajímalo, jestli zůstane platforma Horizon nebo místo ní bude GigaTV, jako mají v Německu. Co jsem měl možnost vidět v recenzích a videích, tak ta GigaTV mi přijde lepší (ale je to jen můj subjektivní pocit). Hlavně doufám, že ta nabídka programů zůstane zachovaná a budou se přidávat další. Trošku se bojím, aby ji Vodafone nechtěl nějak redukovat nebo to dělat způsobem, jako to má Kuki (neříkám, že je špatný, ale chybí tam možnost objednat si komplet všechny programy, resp. u Kuki by to stálo několikanásobně víc než kdekoli jinde).

  • Basic 250 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník David R.

Trochu se divím, že to sem nikdo nedal, tak to udělám já :) 

A JE TO TADY!

Spojili jsme se s předním tuzemským mobilním operátorem, společností Vodafone, a umožnili tak mimo jiné vznik první GigaSítě v Česku. Naše společná síť je teď větší, rychlejší a kvalitnější.

Více ZDE

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, to jsem měl v mailu.

Mám mobil  od O2 (už od dob Eurotelu). Z největší pravděpodobností přejdu k Vodafone. Chvíli si ale ještě počkám, až se to trochu ustálí. Uvidím, jak se po čase vytvoří balíčky, jak to bude s pokračováním smlouvy, kterou si každý rok obnovuji, atd., atd.

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...