Přejít na obsah

UPC se mění na Vodafone


Návštěvník ladcafa@seznam.cz

Doporučené příspěvky

Návštěvník TSY

No jestli jsem to pochopil správně, podle toho, co tu ostatní psali, tak v případě UPC CZ to zavedení gigabitu závisí na dohodě s Vodafonem, takže dokud dohoda nebude, tak ani gigabit nebude... Na Slovensku to je asi jinak, tam se na tu dohodu nečeká, takže to už mají, když tak mě opravte, pokud se pletu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, David - UPC napsal:

@Jirka007 Jirko, jaké konkrétní dopady to na Vás má? 🙂

Nemám pocit, že by tím nějak zákazník trpěl. 

Settopbox jsem vracel, protože jsem s jeho používáním doslova trpěl a Android aplikaci stále nemám, takže trpím dál (byť ohledně uživatelské přívětivosti o dost méně) s omezenými službami na CA modulu.

Pokud to ještě v UPC nevíte, tak teda čekáme na aplikaci pro Android TV.

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • Vodafone Station, CA modul
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jako že se můžu podívat zpětně na Ordinaci, tak to mě strašně mrzí že to nemám😪 ted ale beze srandy co se nechá z toho VOD použít porad já o tom moc nevím

Upraveno uživatelem Honza333
  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • CA modul 3x + ac Wi-Fi COMPAL CH7
  • Liberec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@TSY Není to tak, že by se v ČR příprava na 1Gbps nedělala a netestovalo se. Liberty Global (současný vlastník UPC) samozřejmě pracoval na přechodu na ED3.1 patrně napříč všemi státy, kde vlastnil nějaké společnosti, jelikož je to do budoucna nezbytný krok a začalo se na tom pracovat ještě předtím, než nějaká dohoda s Vodafonem byla. Jak se tady už psalo, je třeba vyměnit strašně moc technologie a další věci. O takových akcích jako je nasazení nové technologie, aplikace pro Android TV atd. rozhoduje vlastník. A ten holt upřednostnil Slovensko, které zůstává jeho, před jinými státy včetně ČR. Jak už jsem tu zmiňoval, my jsme tu měli spoustu věcí dříve, než-li na Slovensku, tak holt nyní je to naopak. Třeba jestli mě paměť neklame, tak prvního internetu o rychlosti 500Mbps se dočkali ve Švýcarsku a tady jsme také museli čekat.

Rozhodně to není tak, že když obchod nedopadne, nedočkáme se tu 1Gbps internetu nikdy a jestli obchod dopadne, pak to automaticky neznamená, že se tu hned 1Gbps spustí.

  • Souhlasím 3
  • To se mi líbí 1
  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vazeny Davide zeptal jste se a ja odpovim.Dopady to ma,tahle zbytecna zdrzovaci taktika.Nas klienty a zakazniky UPC Ceska republika,zpozduje v technickych novinkach.Kdyby jsme nemuseli cekat az jak to dopadne,davno by se tu tak jak na Slovensku,nebo v zemich kde UPC nemusi na nic cekat,resila Aple TV,1Giga net rychlost,novy setobox 4 K,Horizon TV v Android TV.Pochopte Davide me je jedno,jestli to koupi Vodafone,nebo to zustane UPC,ja si jen preju technicke novinky a stejnou nabidku vseho jak ma UPC ve svete.Ale to kvuli tomu,ze se prodluzuje nejake reseni,proste nemam a zbytecne na to cekam.Vy sice nemate pocit ze by tim zakaznici trpeli ale ja ano a rozhodne nejsem v tomto nazoru sam

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • Vodafone TV, HD DVR Mediabox, HD mediabox.
  • Ústí nad Labem
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jirka ak chápeš aj Slovensko jako svet tak môžeme tu čakať donekonečna a stále nič sa nebude diať . Vravím o TV programoch ,keďže odpoveď že sa nedá niečo pridať keď je už dávno u vás pridané (sme malý štát a zmluva neobsahuje pridanie pre náš trh) zato u vás samozrejme hneď všetko ide ! Ako sa máme tu na slovensku cítiť ? Ako druhoradý ,alebo menejcenný keďže sa nezdá že platíme menej . To že čoskoro budete pod novým vlastníkom ešte neznamená že hneď budete mať zlepšenie služieb . Skôr zjednotenie z ponukou služieb daného operátora a potom ti zostanú oči pre plač keď budeš čakať viac lepších služieb a opak sa stabe pravdou . Možno menej programou TV a potom si len spomenieš ako bolo dobre pod UPC . To vysvetlenie od ostatných snáď pochopý každý že sa stále čaká na rozuzlenie či to schvália alebo nie a určite UPC bude váhať či investovať do už voprrd predaného  .  Tak ako ja aj keď ma tiež štve že nemáme Československo HD ,AXN HD a kopec iných  atď ... Vôbec tým nič nepomôžem a nezostáva nič iné len dúfať že sa v budúcnosťi dočkáme .

  • -
  • -
  • TV Komfort
  • CA modul
  • Svätý Jur
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...