Přejít na obsah

Nové mobilní tarify


Pavel m

Doporučené příspěvky

Dobrý super to mě nenapadlo .....tos mě pobavil ....👍

Já mám mobil u T-mobile ted jsem koukal na tarif a pro mě jako pro jednotlivce je to skoro to samý co dává Vodafone ,no plus mínus nebudu hledat nějákou korunu, tak pro mě totální zklamání, jak vidím tak když neseženu 3 kumpány tak pro Vodafone nejsem asi nic. Já to chápu tak když jím nedám 2tisíce tak žádný neomezený data. To se vám opravdu povedlo. Tak at si ten HD internet nechaj

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • CA modul 3x + ac Wi-Fi COMPAL CH7
  • Liberec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

že to označujou ostatní to se ví, on to má i T-mobile ale nezlob se je to zavádějící výraz, uvedu rychlost a je to .............ale zeptám se proč 20Mbps by se dalo označit jako4k,  ale né pro h265 - pokud vím tak h265 má při stejný kvalitě daleko menší nároky na přenosovou rychlost, nemotej ty věci dohromady ,když se bavíš o O2 tak ty dokážou vysílat Full HD v dat. toku 2Mb v tv podle toho to taky vypadá

Upraveno uživatelem Honza333
  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • CA modul 3x + ac Wi-Fi COMPAL CH7
  • Liberec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No neomezeny to je, rychlost vsak jen 10MBit.......

Jinak asi do toho pujdu, je to drazsi, ale u T-Mobile platim strasne moc, tohle vyjde o malicko levneji a mam prislib, ze pristi rok to jeste půjde lepe zkombinovat ze sluzbami UPC. Jen musim dat vypoved T-Mobiole a tam me ceka asi smluvni pokuta, mam pres rok jeste smlouvu, doufam, ze to nebude takovy ranec.....tech 10 Mbit mi asi staci i na videa a streamy.

  • 1000 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • VF Station, CA modul
  • Praha-Nusle
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co sem tak slyšel nějaký zkušenosti s tim "neomezenym" vodafonem, tak prej někde je těch 10 Mb/s dost znát... což se vůbec nedivim 😄 např. když vlezu na web s větším množstvím obrázků ve vyšší kvalitě, přenos na kompu mi vyskočí klidně na 90 Mb/s a je to stažený všechno hned, 10 Mb/s je podle mě nepoužitelná rychlost... asi se s tim dá žít, ale já bych to určitě nechtěl 🙄 btw upczone si řekne o 15 Mb/s

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, Honza333 napsal:

že to označujou ostatní to se ví, on to má i T-mobile ale nezlob se je to zavádějící výraz, uvedu rychlost a je to .............ale zeptám se proč 20Mbps by se dalo označit jako4k,  ale né pro h265 - pokud vím tak h265 má při stejný kvalitě daleko menší nároky na přenosovou rychlost, nemotej ty věci dohromady ,když se bavíš o O2 tak ty dokážou vysílat Full HD v dat. toku 2Mb v tv podle toho to taky vypadá

No jo no, nějaký markeťák vymyslel a dost lidí na to slyší. Právě, že pro H.265 by se dalo označit jako 4K, jelikož minimální datový tok pro 4K v H.265 streamu je 15Mbps. Naopak pro H.264 je to nějakých 32Mbps.

Já je nemotám dohromady, kdyby to bylo na mě, tak by takové výrazy jako HD internet vůbec neexistovaly. Ale lidi co tomu nerozumí si ve spojitosti s televizním vysíláním myslí, že HD je něco lepšího obecně, tedy i u Internetu (bohužel vlastní skutečnost).

Jo a HD vysílání s bitrate okolo 2Mbps je při současných kompresních možnostech výsměch.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem tedy vážně zklamán. Tmobile i Vodafone a překvapení se nekoná. Tak si zase počkám než přijde 4 OP a snad tam nastane revoluční změna. Právě těch 10 Mbit/s by pěkně stačilo, hlavně na ten Horizon Go.Pro jednotlivce u Vodafone nic, Tmobile zase drahý. 😐 Jedině zkusit ještě zavolat jestli není nějaká podpultovka 😑 ... PS: Proč už tedy jako pro stávající zákazníky není třeba pro jednotlivce ten neomezený tarif za 600 kč ? Pořád nějaké obezličky ... stále dokola ....

Upraveno uživatelem becvys
  • Super
  • Super
  • ALLinONE
  • Compal CH7465
  • Karlovarský kraj
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...