Přejít na obsah

TV - vaše názory


Farkpoint

Doporučené příspěvky

Ono je vůbec otázka kolik HD kanálů bude UPC vysílat v 1080p, přece jen to je skoro 2.5x větší datový tok proti 720p. Také jsem zvědavý na kvalitu přenosu, zda to budou stíhat aby to nekostičkovalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono je vůbec otázka kolik HD kanálů bude UPC vysílat v 1080p, přece jen to je skoro 2.5x větší datový tok proti 720p. Také jsem zvědavý na kvalitu přenosu, zda to budou stíhat aby to nekostičkovalo.

 

Jak už to tu několikrát zaznělo, UPC může vysílat pouze to co někdo vysílá a v 1080p zatím nikdo nikde nevysílá. Zkus se obrátit na HBO, SPI, Eurosport .... uvidíš co ti napíšou (nejspíše že možná něěěěěěěkdy v budoucnu)

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když se mluví o FullHD, rozumím tomu že je řeč o 1080p, je to tak ok nebo se pletu a i 1080i se dá nazvat FullHD? Vím že současné HD kanály jsou obvykle maximálně 1080i, ale jsou už i výjimky, třeba VOD na Dish : http://www.engadgethd.com/2008/10/13/dish-networks-1080p-vod-service-gets-inspected-looks-impressiv/. Zbytek už jsem psal, mám pochyby že se tu 1080p od UPC do 5 let dočkáme a až to sem skutečně jednou přijde, koupím si novou telku nebo nějaký vymazlený settopbox :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě poradím jeden postup jak vybírat. Sepište si jaké činnosti doma s audiotechnikou provozujete, připište si k nim priority a pak si projděte nejen vlastnosti a vůbec funkčnost co TV přístroje nabízí. V mém případě je velice užitečnou funkcí co jsem dříve u TV neznal třeba to že si na USB flashdisk nahraju fotky v JPEG formátu, pak si na Bravii pustím nějakou pohodou muziku z pohodovýho rádia a TV mi zobrazuje fotoprezentaci. Třeba zjistíte že nějaký přístroj vám nabídne takovou přidanou hodnotu že neodoláte :)

 

Jde mi o to abych pres Tv mohl sledovat HD, staci se stb. Pak tam potrebuji samozrejme scart. A abych si mohl filmy(stare, nove) ktere jedou pres pul obrazovky roztahnout na celou obrazovku. A mohl k tomu pripojit jednoduse PC pres stejny vystup jako monitor. A nektere Tv maji USB. Mohu si tam nahrat film(avi,mpg,vob)a pustit primo pres Tv aniz bych musel to vypalovat na DVD a spoustet pres Dvd prehravac? Nebo je to jen na ty fotky?

  • 1000 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Start
  • Vodafone Station
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odpovím jen na to USB, ve zbytku se necítím dostatečně kompetentní :) Obvykle je to jen na JPEG (SONY Bravia), ale všiml jsem si že třeba Samsung umí i MP3. O tom že by nějaká televize uměla přehrát z USB video nevím, ale existují televize které jsou kombinovány s harddiskovým rekordérem a tam to asi nějak půjde i nahrát i z venku (osobní zkušenost nemám).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odpovím jen na to USB, ve zbytku se necítím dostatečně kompetentní :) Obvykle je to jen na JPEG (SONY Bravia), ale všiml jsem si že třeba Samsung umí i MP3. O tom že by nějaká televize uměla přehrát z USB video nevím, ale existují televize které jsou kombinovány s harddiskovým rekordérem a tam to asi nějak půjde i nahrát i z venku (osobní zkušenost nemám).

 

jsou tv, které umí divx přes usb...kamoš ji ma, ale už sem zapomnel jak se menujou..neco od a myslim

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...