Přejít na obsah

TV - vaše názory


Farkpoint

Doporučené příspěvky

 

bez váhání berte Samsunga..je technicky mnohem vybavenější..za těch 3000 to určitě stojí!

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zrovna v těchto dnech jsem něco podobného řešil. Mám asi půl dioptrie, ale z metru nerozeznám na 32 palcích signál 720p od 1080p. Když jsem na 32" 1366x768 zobrazil digifoto, kvalita co se týká rozlišení byla pro mě subjektivě více než postačující. Proto jsem při této úhlopříčce přestal koukat na maximální rozlišení a začal sledovat další parametry. Kontrast a vůbec subjektivní posouzení barev apd., ovládání, design ... Moje volba nakonec byla Bravia 32V4500, ale pokud nehodláš využít u Bravie vestavěný DVB-C tuner, i Samsung jistě odvede dobře svou práci. Chci je říci, doporučuji neomezovat se na rozlišení a koukat více na jiné parametry...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Milav

Jack mluvil o rozdílu v ceně - pozor, uvedená Bravie nemá mpeg4 a DVB-C - jen analog a DVB-T, není sice full HD, ale rozlišení 1080i podporuje a třeba HD box od UPC ji rozehraje parádně. Já mám D3000 (skoro totéž jen s DVB-C tunerem) a nemá chybu i Blueray z PS3 přehrává výborně a navíc má modul CI). Samsung jsem neviděl, nemohu hodnotit, je sice full HD ale ve 32 úhlopříčce rozdíl mezi HD a full HD nepoznáš - to se vyplatí až od úhlopříčky kolem 1metru. Nicméně pokud má TV Samsung dekodér mpeg4, volil bych jí - v HD je budoucnost TV. Nejlepší máš obejít prodejny, kde je mají puštěné a srovnat si obraz mezi nimi. já kdybych si vybíral televizi za ještě snesitelnou cenu dneska vzal bych tuhle: http://www.sonystore.cz/default.aspx?server=1&shopcat=23&shopitem=2449

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

souhlasím s Milavem

 

Po mých zkušenostech s 40W4000 pořizuji druhou do malého pokoje TV 32W4000. Jsem maximálně spokojený a HD programy jsou parádní a bude jich přibývat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Luger

Nechci radit s výběrem v téhle třídě, ale můžu poradit nejprodávanější TV na trhu (a proč je nejprodávanější má určitě svoje důvody)

www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=56771

 

 

Jinak obecně já bych určitě sáhnul po TV s DVB-C tunerem, teď když už jsou dostupné CA moduly.... Takše Sony 32W40, 32E40, 32V45

 

32V45 pokud oželím FullHD www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=56140

32E40 - www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=56080 (ostatní modely z řady na webu ve středu)

32W40 - www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=54709

 

já osobně bych šáhnul po 32W4000 vzhledem k akční ceně ve srovnání s 32E40x0

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě poradím jeden postup jak vybírat. Sepište si jaké činnosti doma s audiotechnikou provozujete, připište si k nim priority a pak si projděte nejen vlastnosti a vůbec funkčnost co TV přístroje nabízí. V mém případě je velice užitečnou funkcí co jsem dříve u TV neznal třeba to že si na USB flashdisk nahraju fotky v JPEG formátu, pak si na Bravii pustím nějakou pohodou muziku z pohodovýho rádia a TV mi zobrazuje fotoprezentaci. Třeba zjistíte že nějaký přístroj vám nabídne takovou přidanou hodnotu že neodoláte :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Milav
O uhlopricce 32palcu je zbytecne kupovat full HD. Rozdily na takove uhlopricce jsou minimalni.

 

Mam 32v4500 a naprosta spokojenost.

 

To je pravda (už jsem popisoval) , full HD 32 se bohatě vyplatí v případě, že má majitel dostupné UPC - díky CI modulu s kartou nepotřebuje settopbox a má přímo možnost přijímat HD programy, což u HD ready nejde - tam musí mít STB...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...