Přejít na obsah

Problemy v lokalitách


Návštěvník Stube

je podle Vás tech.podpora UPC k něčemu?Spokojeni s rychlostí a způsobem při řešení problemu?  

19 hlasů

  1. 1. je podle Vás tech.podpora UPC k něčemu?Spokojeni s rychlostí a způsobem při řešení problemu?

    • Ano
      3
    • Ne
      16

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Návštěvník Tukancheez

@Stube:

 

Jak bylo psáno, ono UPC chtělo být papírově nej. Proto poskytlo tarify, které současná síť v některých lokalitách nezvládá. Hold do 1.1.2009 mají ještě času dost na upgrade.

 

Každopádně zvláštní je, že rychlosti nedosahují ani 6Mbitu.

Napsal jsi, že síť u vás byla proměřena, jak je tomu dlouho co byla měřena?

 

A jaký máš modem? Používáš router? Či nějaký antivir/firewall?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Stube

router nemám jedu standartně, síťovka na boardu.Mimocodem je v pořádku.

 

Běží mi jenom avast

 

síť byla proměřena na přelomu Březen-Duben

 

od té doby jsem měl několikrát monitoring za strany UPC, který jasně prokázal, že chyba je na přístupu ke mě do domu.

 

Podle tech.podpory nikdo neví, kdy to opraví, prostě hromada řečí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tukancheez

Podle tech.podpory nikdo neví, kdy to opraví, prostě hromada řečí...

Aha, tak to je blbé. Každopádně čím více je budeš uhánět, tím více máš šanci, že se nějakého snad řešení dočkáš.

 

Opravdu netuším jak v tomto případě poradit, každopádně držím palce. :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Stube

Nebudu uhánět, končím u nich.

 

Ale aspoň je ještě, doufám "potrápím" a udělám jim pořádnou reklamu.Před vánoci se jim to bude určitě hodit.

 

Jenom tak z dlouhé chvíle jsem si zavolal na UPC, že chci internet jako nový zákazník.Dělal jsem, že tomu nerozumím a úplně bez problému mi bylo nabídnuto připojení 10MB s tím, že v mojí lokalitě není žádný problém a vše běží, jak má...

 

k tomu není co dodat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Praha 8 - Karlín, stejný problém jako Stube přetrvávající již asi od poloviny srpna. Pingy začínající na hodnotách od 150 ms, rychlost kolem 200 kbit/sec není žádnou výjimkou, to všechno u služby UPC Classic 12 Mbit/sec. Po téměř dvouměsíční anabázi s reklamací služby, 3 návštěvách technika doma a několika hodinách čekání na telefonu při volání na technickou podporu internetu mi včera volala paní ze zákaznícké podpory a sdělila mi, že dle vyjádření technického oddělení tento problém bude pravděpodobně přetrvávat do konce roku :roll:

Takže jsem ukončil kontrakt, do konce roku si poradím s připojením k internetu jiným způsobem (připojení přes mobil s HSDPA - O2 chodí nyní lépe, rychleji a stabilněji, než služba UPC Classic!!!!!!!) a v průběhu ledna uvidím dle diskuzí, zda se něco zlepšilo či ne. Další varianta je nynější akce od O2, kde za 500 Kč měsíčně nabízejí 8 Mbit ADSL a je to cena včetně telefonní linky, což zatím vidím jako docela vhodnou alternativu. Je tam ale roční závazek, pokud se nepletu ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Stube

Ahoj,

 

V Karlíně je to prostě na HO...

 

Po několika telefonech, které mě sice nic nestojí(aspoň doposavaď tomu tak bylo, mám firemní), po několika vyplněných formulářích, ale žádné odezvě.Jedu dnes na žižkov na jejich klientské centru a tam to snad, doufám konečně vyřídím.

Zároveň hodlám přejít k O2, když nabízejí nový tarif.Pokud to hned z kraje nebude fungovat, je možno od smlouvy odstoupit.Hlavní je se nebát... :-)

 

Způsob jejich chování, respektive celou moji tříměsíční story předám televizi, pořady Občanské Judo a Černé ovce.Kontakt už proběhl a vypadá to, že se to začíná rozjíždět.Dále to hodlám pořádně rozehrát i progamingové komunitě, hlavně COD4 a BF2142.

Oslovil jsem spoustu Multiklanů a jejich ohlas je pozitivní.

 

 

Sice svůj problém nevyřeším, ale aspoň by se trochu mohlo dosáhnout zlepšení služeb i za cenu odlivu zákazníků od UPC.

Možná potom pochopí, jak se věci mají...

 

Jenom podotýkám, že vše co hodlám udělat jsem přeposlal na UPC do emailů p.Kadlečka i p.Maliny.

Žádná odezva...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

njn, je to hrůza, je to špatný, aspoň že ty ceny trochu snížili a dávají slevy, i když až po zavolání... chce to trochu optimizmu, časem bude líp, ale hold ještě to minimálně rok bude trvat (viz poslední odstavec http://www.lightreading.com/document.as ... 7&site=cdn)... upc to taky nemá zrovna lehký, když musí provozovat internet na takový síti... a to neni jenom v česku, ale na většině území evropy... přechod na eurodocsis 3 bolí, ale výsledek (snad) bude stát za to... musíme jenom doufat, že se vývoj tady nezastaví po lednovým zrychlení a bude plynule pokračovat během celýho roku...

 

je pravda, že ten fígl s novejma rychlostma pro nový zákazníky byl slabší, ale o2 taky bude mít ty rychlosti až příští rok... hned po oznámení o2 všechny zajímalo, kdy a jak zareaguje upc... kdyby upc řeklo rovnou, že změny budou až po novým roce, tak by jim určitě uteklo víc lidí než teď - zákaznící aspoň vědí, na co se můžou těšit... bylo by to od nich sice hezký a upřímný, jenomže bohužel hodně lidí si nenechá nic vysvětlit a zajímá je jenom to, co je napsaný velkým písmem na hlavní stránce... jistě že nás pár, který lezem na tohle forum a zajímáme se o vývoj v týhle oblasti, to celkem se*e, je to hnusnej trik na lidi, ale ne každej si to uvědomí - ta drtivá většina zákazníků ani neví, jak jim ten internet jede, hlavně že mají ve smlouvě napsáno 20/1,5 za 800 a soused má O2 16/1...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...