Přejít na obsah

Spojení PC s TV


Farkpoint

Doporučené příspěvky

Návštěvník Kleff

Obecně je potřeba tv zapnout a připojit k počítači dřív než zapneš počítač.

Pokud obraz nebude vidět hned od bootování tak pak ve windows v nastavení zobrazení (každá grafická karta to má jinak) je třeba vybrat robrazení na TV (pokud jí to našlo) nebo rozšířit plochu na druhý monitor nebo aktivovat zobrazení na dvou monitorech.

 

Lepší je použít S-video výstup na grafárně, tam to pak obvykle funguje hned po zapnutí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obecně je potřeba tv zapnout a připojit k počítači dřív než zapneš počítač.

Pokud obraz nebude vidět hned od bootování tak pak ve windows v nastavení zobrazení (každá grafická karta to má jinak) je třeba vybrat robrazení na TV (pokud jí to našlo) nebo rozšířit plochu na druhý monitor nebo aktivovat zobrazení na dvou monitorech.

 

Lepší je použít S-video výstup na grafárně, tam to pak obvykle funguje hned po zapnutí.

 

 

 

To jsem zkusil ale na Tv se nic nezobraziloa pritom ve win mam nastaveny obraz jako klon na 2 monitorech a zkousel jsem to i pres Tv tool ale marne

  • 1000 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Start
  • Vodafone Station
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kleff

To jsem zkusil ale na Tv se nic nezobraziloa pritom ve win mam nastaveny obraz jako klon na 2 monitorech a zkousel jsem to i pres Tv tool ale marne

Nevím jestli při použití redukce z dvi nehraje roli rozlišení obrazu nebo obnovovací frekvence.

Ještě mě napadá zkusit zapojit k počítači jen samotnou tv bez monitoru, případně zkusit oba dvi výstupy.

S komponentním propojením nemám zkušenosti, ale aby grafárna posílala obraz do určitého konektoru musí na něm detekovat připojené zařízení (proto nejdřív zapojit a zapnout tv a pak poč). Taky je možný, že se komponentní vstup musí v televizi aktivovat, nebo je vadná redukce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jestli při použití redukce z dvi nehraje roli rozlišení obrazu nebo obnovovací frekvence.

Ještě mě napadá zkusit zapojit k počítači jen samotnou tv bez monitoru, případně zkusit oba dvi výstupy.

S komponentním propojením nemám zkušenosti, ale aby grafárna posílala obraz do určitého konektoru musí na něm detekovat připojené zařízení (proto nejdřív zapojit a zapnout tv a pak poč). Taky je možný, že se komponentní vstup musí v televizi aktivovat, nebo je vadná redukce.

 

 

 

Zkusil jsem pripojit pouze samostatnou TV a take to nic neudelalo. A pak mi normalni monitor ani nesel spustit a musel jsem reinstalovat cely ovladace od grafarny. Zkousel jsem to chytit pres AV nebo naladit jako normalni kanal a take nic. A hlavne nechapu proc jsou kabely barvy cervena modra zelena kdyz na TV, DVD jsou barvy cervena zluta bila.

  • 1000 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Start
  • Vodafone Station
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A hlavne nechapu proc jsou kabely barvy cervena modra zelena kdyz na TV, DVD jsou barvy cervena zluta bila.

Tak bacha, to je RGB (Red, Green, Blue) vystup a na TV mas komponentni vstup (zluta) + audio (bila a cervena), takze si musis zrejme k tv poridit scart redukci .

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...