Přejít na obsah

info na UPC přes telefon


Návštěvník Efendy

Doporučené příspěvky

Návštěvník Cyclop

Tak to bych radši u této firmy ani nezkoušel. Já jsem musel na UPC udat oznámení jelikož tam mají bordel jako v tanku a dokonce mě chodily platby za něco co jsem si neobjednal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Vsiml jsem si ze UPC zavedlo novu sluzbu,

pokud poslete nejaky dotaz na UPC pres webovy formular a nejste nasledne spokojeni z odpovedi,

mate moznost na webu UPC zadat vase telefonni cislo a operator Vam sam zavola zpet a upresni odpoved na Vas problem.

 

Samozrejme se jedna o specifickou web adresu, takze neni mozne tuhle sluzbu vyuzit bez predchoziho dotazu pres web formular.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

Tuto službu jsem už několikrát použil.

Bohužel se ozvou některý následující den, a zpravidla zrovna tehdy, když nejsem u svého počítače, ale např. sedím 150 km daleko na nějaké "důležité" poradě. To se potom špatně vysvětluje co bylo špatně na jejich odpovědi. :(

 

Škoda, že kromě telefonu nejde zadat např. den a čas, třeba v rozsahu dvou hodin, kdy by asi mohli zavolat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se velmi osvědčilo ohlásit se jako nový zákazník - jste na operátora přepojeni okamžitě. Tomu pak popíšete problém a ten vás přepojí na techniky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník michal.h
dneska sem volal na upc, byl sem první v pořadí a čekal sem ani ne minutu... 8)

 

 

taky jsem v poslední době několikrát musel volat na UPC (změna služeb, ...) a čekal jsem max. 4 minuty. Zjistil jsem, že nejlepší je volat mezi 8 a 10 ve všední dny,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Návštěvník UPC-021

V poslední době je přepojení na operátora u mě do 2 minut.

Ještě před půl rokem však ale situace byla mnohem horší, a čekalo se běžně i 25 a více minut.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Dragokazov

No dneska jim nejel net 5hodin tak jsem volal a sice jsem se nic nedozvěděl ale za to jsem se výjmečně dovolal :D Asi to bylo tím že ti co mají tel přes upc tak jim nešel ani telefon :lol: (Ostrava) Jinak já používám ještě staré Karneval číslo.. : 844 111 116

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...