Přejít na obsah

UPC zacalo blokovat a omezovat provoz na nekterych portech


Návštěvník malina

Doporučené příspěvky

Návštěvník OndrejB
a platil jako moula balik oproti novym zakaznikum, jelikoz "vernym" zakaznikum nebylo umozneno minuly rok prejit na tarif 10M

Mně stačilo slušně požádat o kompenzaci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Ahoj,

jen bych se chtěla zeptat, proč mi nejde stahovat z torrentů (trezzor atd..)? Nějaká chyba u mne, i přesto, že mám již pěkných pár set dat nastahováno? Anebo o5 u UPC? Má vůbec cenu u UPC zůstávat, či se mám poohlédnout po lepším poskytovateli?

 

Děkuji všem za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník AjSi
Ahoj,

jen bych se chtěla zeptat, proč mi nejde stahovat z torrentů (trezzor atd..)? Nějaká chyba u mne, i přesto, že mám již pěkných pár set dat nastahováno? Anebo o5 u UPC? Má vůbec cenu u UPC zůstávat, či se mám poohlédnout po lepším poskytovateli?

 

Děkuji všem za odpověď

tvoje chyba to neni, http announce nejde ;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Tady u nas v Karvine fungovalo v dobe Kabelove televize karvina vse v pohode. Pote ji koupila UPC a dnes 4.dubna nefunguje ani DC - nemoznost se pripojit k hubu, a u testovacich torrentu - nepripojen (vzprsel cas). Navic mam problemy i s ulozto.cz u vetsich souboru-vice jak 10mb, se stahne cast a pote vyhodi hlasku ze ze zdroje nelze cist a banan. Takze jsem na 100% spokojen s jejich sluzbami :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

mno esli vono to nebude tim, že každej chce za málo peněz hodně dat 8)

mně celkem stačí 512 kbit, protože nezálohuju internet :lol: a esli se mně novej díl Simpsnů stahuje dvě minuty nebo hodinu mám na salámu :afro:

mířím tam, že pokud si koupíte linku za 50000 měsíčně, nebudou filtrovaný porty. Za 299 mám internet na serfování.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Vtip je ale v tom, ze UPC tvrdi a) ze nic nefiltruje b) ze poskutuje pripojeni k internetu

ani jedno z z toho neni pravda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...