Přejít na obsah

UPC zacalo blokovat a omezovat provoz na nekterych portech


Návštěvník malina

Doporučené příspěvky

Návštěvník

Tak uz jsem dneska nevydrzel a pocal komunikovat :-) :

 

Mam velikej problem ohledne fitrovani mych portu Vasi spolecnosti. Nejenom, ze jsem trpelive snasel ty straslivosti s pripojenim behem Vasi "slavne renovace site" a platil jako moula balik oproti novym zakaznikum, jelikoz "vernym" zakaznikum nebylo umozneno minuly rok prejit na tarif 10M, jeste navic nemohu pozivat porty na p2p a uvedomte si, ze nejenom na torrenty se p2p site pouzivaji. Dnes je 1.4.2009, od 1.4. 2009 mela byt sit funkcni... moje pripojeni? LEGRACE.. neustale polovicni down oproti smlouve, router zahlceny pakety dat po fitrovani. Mam toho dost, pokud se to nezlepsi v dohledne dobe, tak na Vas kaslu. Zaplatil jsem tady za ty roky dost penez a byl spokojenej, ted to nejde vydrzet. Nejste jedini, kteri internet a kabelovou TV poskytuji. Ocekavam odpoved jako vzdy, ze moje pripojeni je OK. Bezte se bodnout ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
no to je opravdu seriozni komunikace... :roll:

 

dalsi vec je radoby seriozni komunikace (a to ne vzdy), ale neseriozni jednani... myslim samozrejme ze strany UPC

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Je to bída, taky jsem doufal, že se to zlepší - spíše opak je pravdou. Cca měsíc nejde down vůbec (ani poloviční rychlost v době mimo 17-23h). Upload se taky zastavil - hold pokrok se asi nedá zastavit :( . ADSL údajně funguje dobře - jak dlouho to ale bude trvat??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
no to je opravdu seriozni komunikace... :roll:

 

Jsem na tyhle lajne ud uplneho zacatku...TES Litvinov, pak Karneval a nakonec UPC (bohuzel). Nevis vubec nic o tom jak "seriozne" drzim pusu a cekam az mi technik na treti pokus "seriozne" prinese STB i kdyz doma cekam poslusne ty 3 dny a nejdu si radeji koupit ani rohliky, abych nezaplatil vyjezd. Nevis nic o "serioznim" vyuctovani sluzeb SIPEM UPC vuci me, kdy si penize automaticky strhnou, aby me pak po tydnu oznacili za dluznika. Nevis vubec nic o tom, jak po kazdem prijezdu z dovoleny cekam cely vikend na aktivaci karty v STB na plnou nabidku, pac na lince UPC nikdo neni a taky co, "seriozne" se o vikendu prece nepracuje ... mam pokracovat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to bída, taky jsem doufal, že se to zlepší - spíše opak je pravdou. Cca měsíc nejde down vůbec (ani poloviční rychlost v době mimo 17-23h). Upload se taky zastavil - hold pokrok se asi nedá zastavit :( . ADSL údajně funguje dobře - jak dlouho to ale bude trvat??
no to je opravdu seriozni komunikace... :roll:

 

Jsem na tyhle lajne ud uplneho zacatku...TES Litvinov, pak Karneval a nakonec UPC (bohuzel). Nevis vubec nic o tom jak "seriozne" drzim pusu a cekam az mi technik na treti pokus "seriozne" prinese STB i kdyz doma cekam poslusne ty 3 dny a nejdu si radeji koupit ani rohliky, abych nezaplatil vyjezd. Nevis nic o "serioznim" vyuctovani sluzeb SIPEM UPC vuci me, kdy si penize automaticky strhnou, aby me pak po tydnu oznacili za dluznika. Nevis vubec nic o tom, jak po kazdem prijezdu z dovoleny cekam cely vikend na aktivaci karty v STB na plnou nabidku, pac na lince UPC nikdo neni a taky co, "seriozne" se o vikendu prece nepracuje ... mam pokracovat?

mně to připadá, jako byste jenom seděli a čekali, co se samo bude dít... možná je to jenom můj dojem, protože s upc mám minimální problémy, ale od tý doby, co se dá do kontaktcentra dovolat úplně bez problémů, přijde mi, že se dá všechno vyřešit (volal sem tam v sobotu odpoledne) :lol: kdybyych snad měl narazit na nějakou z jejich strany neřešitelnou situaci, výpověď to vždycky jistí... pokud máte upc dýl, bude si s váma jeden milej pán povídat o tom, proč chcete odejít, jestli skutečně nechcete zůstat a vypadá, že udělá, co vám na očích uvidí... :lol: když sem s nim řešil někdy v říjnu okamžitý zrychlení, dokonce se šel zeptat někam vejš, jestli by to skutečně nešlo... sice to nešlo, ale je jasný, že to bylo z technickejch důvodů, viz dva výpadky, který tady byly v poslední fázi zrychlování... co se týká vyúčtování a jinejch na technice nezávislejch problémů, tam by to mělo jít dát nějak dohromady...

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník JirkaF

Ono na tom blokování asi něco bude. Už leta máme u banan.cz webhosting. I když je to dost profláknutá firma, tak pro to naše koukání na těch pár fotek a za legrační sumu je to hotovej luxus. Teda byl po několik let. Až doteď co přestalo chodit ftpko. A tohle jsem našel na stránkách banánů.

 

UPC - výpadky FTP

1.4.2009

 

Omlouváme se klientům za nefunkčnost FTP přístupu k některým našim serverům, který ze své sítě blokuje společnost UPC Česká republika, a.s. Momentálně je takto postižen přístup k serverům b13 a b17. Pokud se Vám problém projeví, neváhejte prosím a nahlašte problém přímo UPC. Problém se snažíme urgovat i z naší strany. Děkujeme za pochopení.

 

WTF ?!?!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

nevíte, jestli by se v rámci úžasnýho zrychlení atd měl změnit i hostitel? mám tam furt karneval.cz a přitom už mám zrychlenej net :?:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...