Přejít na obsah

UPC zacalo blokovat a omezovat provoz na nekterych portech


Návštěvník malina

Doporučené příspěvky

Electronic Frontier Foundation vyvíjí nástroj pro detekci blokování P2P na straně ISP

 

http://www.justit.cz/a.asp?a=2002203

 

Ještě přidávám jeden link na detekci blokování P2P na straně ISP. Zkoušel jsem aplikaci Switzerland která běhá pod Python ale nějak sem to nerozjel. Pokud se to někomu podaří,budu rád když se o to se mnou podělí. Problém to asi nevyřeší ale alespoň se člověk dozví jak ho provider škrtí.

  • Basic
  • -
  • -
  • Compal CH7465, CA modul
  • Plzeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potvrzuji blokaci DC++ (do 23:00) a zpomaleni torrentu (mereno testem na glasnost) taky do 23:00..

 

Pockam 14 dni a pak objednam opet radiokomunikace.

 

Docela mi to narusuje i praci protoze pracuju z domu a p2p stahovani (map atd) delam pro hru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mimochodem v tomhle se opravdu vyplati starat, minimalne se jedna o klamani spotrebitele (pokuta az 50 000 000).

Sluzba kterou ted UPC nabizi rozhodne neni "pripojeni k internetu" :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Bender
Tak uz mi jede i DC, apropo WoW od lonskeho podzimu pomerne casto spatne pingy nekdy temer nehratelne (skoncil jsem na jare pac jsem na to nemel nerva). Pry byl problem s konektivitou do zahranici jak je to nyni?

 

Wow mi teďka jede hodně dlouho (skoro rok) celkem bez problémů, na jaře bylo pár náhodných DC za den (1-2x) ale teď ok. Pingy jsou taky v pohodě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník malina
Zkoušel jsem aplikaci Switzerland která běhá pod Python ale nějak sem to nerozjel. Pokud se to někomu podaří,budu rád když se o to se mnou podělí. Problém to asi nevyřeší ale alespoň se člověk dozví jak ho provider škrtí.

Switzerland detekuje, jestli provider packety zamerne meni/kazi.

Zprovoznil jsem to, ale nic zajimaveho to nechytilo.

 

Podle mne UPC packety nekazi/nemeni, ale nasadilo brutalni traffic shaping (omezeni rychlosti) na urcite porty + typ provozu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím ve spolek,

tak jsem dočetl toto téma protože mě to taky už několik týdnů nejede. Nejsem sice žádný velký stahovač, ale už mi párkrát udělalo velkou radost když jsem si stáhl co jsem dlouho nemohl nikde sehnat. Opravdu to vypadá , že to má na svědomí UPC a asi už to lepší nebude. Skoro vůbec počítačům nerozumím , ale ještě mi napadlo ,že nedávno se stahovala aktualizace -- service pack 3 win XP -- nemůže to mít také něco společného s tím ? Nekamenujte mi , fakt je to jen taková myšlenka, co kdyby....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Is BitTorrent traffic on a well-known BitTorrent port (6881) throttled?

There's no indication that your ISP rate limits your BitTorrent uploads / downloads.

 

Is BitTorrent traffic on a non-standard BitTorrent port (10009) throttled?

There's no indication that your ISP rate limits your BitTorrent uploads / downloads.

 

Is TCP traffic on a well-known BitTorrent port (6881) throttled?

There's no indication that your ISP rate limits all uploads / downloads at port 6881.

 

všechno frčí, jak má... 8)

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník zerem

problém není v omezení komunikace na určitém portu, to by bylo u případné reklamace snadno prokazatelné.

 

omezení probíhá na základě analýzy packetů

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...