Přejít na obsah

UPC zacalo blokovat a omezovat provoz na nekterych portech


Návštěvník malina

Doporučené příspěvky

Po dlouhem vypadku vcera v noci, kdy u mne doslo k prepojeni ze stare site karnevalu na sit upc, uz vsechno slape naplno, vcetne p2p - zadne omezeni v dobe do 17 do 23 hodin se nekonalo. Uvidime v nasledujicich dnech, ale verim, ze uz to bude ok.

  • Kabel 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • modem Cisco, box VTV
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník piposek
no, za prve se zmenila ip adresa, a za druhe i hostname - misto *.karneval.cz mam ted *.net.upc.cz

 

Obojí je jenom "za prve" protože se změnou ip se mění i name... (tedy v naprosté většině případů)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A změnilo se ti to "samo" tedy je to nějaký plánovaný přechod ze strany UPC, nebo jsi to inicioval ty?

 

za a) je spravne, z me strany byla aktivita nulova

 

2piposek: zas to neber az tak doslova - ja se jen snazil naznacit, ze nedoslo pouze ke kosmeticke zmene dynamicke ip (cili napr. z 89.103.91.xxx na 89.103.71.yyy) ;)

  • Kabel 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • modem Cisco, box VTV
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník AjSi
A změnilo se ti to "samo" tedy je to nějaký plánovaný přechod ze strany UPC, nebo jsi to inicioval ty?

 

za a) je spravne, z me strany byla aktivita nulova

 

2piposek: zas to neber az tak doslova - ja se jen snazil naznacit, ze nedoslo pouze ke kosmeticke zmene dynamicke ip (cili napr. z 89.103.91.xxx na 89.103.71.yyy) ;)

oni jak to neuvidej potvrzeny na papire od upc ze te prehodili na upc sit tak ti neuverej ;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes odpoledne me vypadl nekolikrat internet asi na hodinu a pak se me take zmenila IP nicmene rychlost je stale pod asi 0,7mega a to mam mít skvelich 12mega které mě mají od ledna měnit na 25mega a DC stale nejde takze mimo IP se nezmenilo nic. Jen se mění rychlost směrem dolu protože dřív mě to jelo asi 5-8mega a nyní již jen 0,7mega (Teplice)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...