Přejít na obsah

UPC zacalo blokovat a omezovat provoz na nekterych portech


Návštěvník malina

Doporučené příspěvky

Návštěvník Sused

Brno - cerna pole. o vikendu DC i torrenty uplne v pohode.. rychlost 750kB/s +. ale nejak moc netaham. jen prilezitostne..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když šáhnou na www.rapidshare.com tak je nakopu do prdele!!! já přeči nebudu platit za rapid 1440kč na 1rok abych stahoval omezenou rychlostí!!!!! ať to jede jak mám rychlí net

4096kb/s = takže 510KB/s žádnou menší rychlost nesnesu max 500KB/s

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tukancheez
bude se to týkat taky rapidu.com??

Nevím o ničem, že by někde něco blokovali.

Řekl bych, že se tu pouze nese fáma o tom, že "někdo jednou řekl" :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník paina

No, pokud Rapid nezacal stavkovat, tak UPC zacalo uplatnovat shapeing nebo policing na urcity druh provozu. Vcera to bylo naprosto nepouzitelne. Stahne se par MB a pak se to kousne. Speedmetr ukazoval spravne mojich 6 Mb/s. Takze neco se urcite deje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Má nato právo omezovat rychlost na určitých stránkách.

Rapidshare,com ať nato nešahají!!! nebo dám výpověď protože aby stahoval menší rychlostí než si platím tak to nemá cenu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Bender

Redukovat rychlost na určitý servery nebo porty je samozřejmě špatně, ale pro mě jsou důležitější parametry jako je latence (ping) takže radši budu když mě rychlost občas poklesne o nějakou rozumnou hodnotu, ale ping zůstane nízký. Nevidím důvod proč by lidé, kteří si chtějí třeba online zahrát nějakou hru měli být omezováni notorickýma stahovačema, proto mají asi na UPC nějakou prioritu paketů a holt pro stahování je nastavena na nižší prioritu než třeba voip a online gaming.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...