Přejít na obsah

Balíčky


Návštěvník sebior

Doporučené příspěvky

Návštěvník sebior

Jsem uživatelem dig. tel. nabídky Standard. Teď jsem chtěl nově k tomu přihodit i internet 10M. V ceníku jsem našel cenu 790Kč za takovýto balíček. Bohužel, zatím nejde tento balíček aktivovat, nevíte o tom něco?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já pro změnu Light -Standart-HBO vše v balíčku za 1250,-Kč. Bohužel mi končí balíček až v únoru 2009. Takže mi co máme tenhle balíček tak asi máme smůlu. jsem zvědavej jaké udělají "výhodné" další balíčky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník sebior

Balíčky již z ceníků zmizely, škoda. Když si teď objednám k stávající televizní nabídce Standard 10M internet, budu moci později bez problémů přejít na balíček, nebo mám vyčkat s internetem až zpřístupní balíčky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro sebior:

To ti v současné době asi nikdo neřekne, když neví s čím vylezou. Já mám napři Light-Standart-Hbo za 1250,-Kč a čekám jak se to potom bude dále. balíček mi končí v únoru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník esquire

Já si myslím, že by neměl být problém ty služby pak přidat do balíčku. Sám jsem o dřívější změnu (Light + Standard + HBO) jen požádal na infolince a bylo to bez problémů, takže předpokládám, že to stejným způsobem půjde i pak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kema

Já jsem posílal žádost o změnu služby na UPC 10M + Standard + DVR za cenu 790,- Kč celkem 4x. Tři odpovědi byly totálně zamítavé, ale ta čtvrtá již nějakou naději na změnu má.

-----------------------------------------------

dovolte, abychom tímto reagovali na Váš e-mail ze dne 20. 9. 2008, týkající se žádosti o změnu programové nabídky kabelové televize.

Pokud budete reagovat na naši odpověď, nepoužívejte, prosím, tlačítko odpovědět, ale využijte kontaktního formuláře na http://web.upc.cz/klpoz/cz/.

Je nám to velice líto, ale uvedené balíčky se připravují a zatím není možnost tyto balíčky aktivovat.

Dovolujeme si Vás požádat o strpení, v průběhu příštích dnů Vás budeme kontaktovat s informacemi o možné změně služeb.

Děkujeme za pochopení.

S pozdravem a přáním příjemného dne

M. Klabečková

operátor klientského centra

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dmnc

Je zbytečné se o něco snažit. Operátoři u stávajících klientů tyto nové tarify stejně nemůžou zaktivovat. Takže si myslím, že i když nějakou pozvete na kafe, tak vám to moc nepomůže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ten balicek za 790,- uz asi definitivne zmizel - asi nejakej managerskej kiks :)

 

Nove balicky:

 

Zvýhodněný balícek služeb

 

Zahrnuté služby, Měsícní poplatek, Roční úspora

 

UPC 10M + DTV Standard, 930 Kč, 1 908 Kč

UPC 10M + DTV Standard + DVR + Freetime, 1 330 Kč, 2 868 Kč

UPC 20M + DTV Supreme + DVR + Anytime, 2 250 Kč, 4 776 Kč

  • Kabel 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • 2x CA modul, Compal black
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...