Přejít na obsah

stavajicim zakaznikum zustane i po novem roce cena NEZMENENA


Návštěvník malina

Doporučené příspěvky

Návštěvník Luckyss
jake pak PM, od toho tady to forum je, takze hezky primo 8)

 

to jo ale pokud nekdo bude neco chtit nebo premenit tak tam jsou jeho inicialy ... jestli je chces tady zverejnovat tak nevim ..dobrej napad to neni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"Takze ja ted platim za Extreme 20/1,4 nejakych 1700,- Kc a po novem roce by mne postupne prevedli na 30/1,5 za 1700,- Kc Na tarif 20M (20/1,5) za 800,- nemam jako stavajici zakaznik narok!"

**********************************

Hlavne se nenechte oblbovat, ze mate rychlost 20Mbps a podobne nesmysly. V 9 vecer si zmerte svoji rychlost: http://rychlost.eri.cz/www/autostart.php a potom napiste na CTU stiznost, ze kvalita sluzby, kterou platite, neodpovida prezentaci UPC.

 

U mne (mam smlouvu s Karnevalem na garantovane 3 Mbps) je ted v provozu papirova nabidka UPC 6Mbps - dopoledne to chodi tak 3,2 Mbps a vecer okolo 1,5Mbps. Horsi je to s kvalitou - zatimco v dobe Karnevalu byla kvalita v nejhorsim pripade okolo 97%, tak ted se vecer pres 80% nedostanu - a navic behem hodiny mam vzdy nekolik vypadku na desitky vterin.

Sluzba 20 Mbps je pouze teoreticka a UPC ji v praxi nikdy nedosahne - jde jen o spinavy marketingovy trik. Downstream v systemu EuroDocsis je max 52 Mbps, takze o takovy downstream by se museli delit jen 2 zakaznici, aby UPC mohl takovou sluzbu opravdu zajistit. Ve skutecnosti vsak ma UPC na jednom downstreamu stovky zakazniku...

 

UPC by si mohla dat do loga: Lzeme nasim zakaznikum kazdy den!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník spasen

Včera jsem obdržel od UPC následující zprávu:

 

Vyrazne zlepseni parametru Vysokorychlostniho internetu UPC

Vazena pani, vazeny pane,

dekujeme Vam ze vyuzivate sluzeb spolecnosti UPC Ceska republika a.s. Dovolte, abychom Vas informovali o vyraznem zlepseni jedne z nich, a sice vysokorychlostniho internetu UPC.

Rychlost Vaseho soucasneho pripojeni Light je nyni 6 144/512 kbps. Od 1. ledna 2009 Vam automaticky zacneme navysovat rychlost pripojeni az na konecnych 18Mb/1,5Mb. Ostatni parametry sluzby, vcetne ceny, se nemeni. Vami vyuzivana internetova sluzba tak bude nadale nejvyhodnejsi co do pomeru kvalita/cena. 

O presnem harmonogramu postupneho navysovani Vas budeme informovat behem tohoto podzimu. 

Doufame, ze neustale zlepsovani vykonu naseho vysokorychlostniho internetu prispiva k Vasi spokojenosti s touto sluzbou. I nadale budeme pracovat na tom, aby vysokorychlostni internet od UPC byl diky svym parametrum ten nejlepsi na internetovem trhu.

Dekujeme Vam za zajem o nase sluzby a jsme radi, ze je budete vyuzivat ke sve spokojenosti i v budoucnu.

S pratelskym pozdravem

Vase UPC

 

Co k tomu ještě dodat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"Takze ja ted platim za Extreme 20/1,4 nejakych 1700,- Kc a po novem roce by mne postupne prevedli na 30/1,5 za 1700,- Kc Na tarif 20M (20/1,5) za 800,- nemam jako stavajici zakaznik narok!"

**********************************

Hlavne se nenechte oblbovat, ze mate rychlost 20Mbps a podobne nesmysly. V 9 vecer si zmerte svoji rychlost: http://rychlost.eri.cz/www/autostart.php a potom napiste na CTU stiznost, ze kvalita sluzby, kterou platite, neodpovida prezentaci UPC.

 

U mne (mam smlouvu s Karnevalem na garantovane 3 Mbps) je ted v provozu papirova nabidka UPC 6Mbps - dopoledne to chodi tak 3,2 Mbps a vecer okolo 1,5Mbps. Horsi je to s kvalitou - zatimco v dobe Karnevalu byla kvalita v nejhorsim pripade okolo 97%, tak ted se vecer pres 80% nedostanu - a navic behem hodiny mam vzdy nekolik vypadku na desitky vterin.

Sluzba 20 Mbps je pouze teoreticka a UPC ji v praxi nikdy nedosahne - jde jen o spinavy marketingovy trik. Downstream v systemu EuroDocsis je max 52 Mbps, takze o takovy downstream by se museli delit jen 2 zakaznici, aby UPC mohl takovou sluzbu opravdu zajistit. Ve skutecnosti vsak ma UPC na jednom downstreamu stovky zakazniku...

 

UPC by si mohla dat do loga: Lzeme nasim zakaznikum kazdy den!

to bude nějakej místní problém, mám classic 12/1 a skutečně to tak jede... potvrzujou to nejen speedtesty (http://www.speedtest.net/result/326723998.png), ale i zobrazovaná přenosová rychlost ve firefoxu při stahování souborů... volej do kontakt centra, že ti to blbne...

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja nevim co porad resite s tou cenou.. Pamatujete si na posledni zrychlovani/prechod od Kranevalu k UPC tarifum? Kdo chtel presel na UPC tarif a mel za stejne penize lepsi pripojeni, kdo ne, mel hold rychlost o neco nnizsi..

 

Takze podle mne je to tak, kdo prejde na novy tarif, zmeni se mu cena, kdo neprejde ALE bude mu navysena rychlost bude platit porad stejne.. Tak to vidim..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"Takze ja ted platim za Extreme 20/1,4 nejakych 1700,- Kc a po novem roce by mne postupne prevedli na 30/1,5 za 1700,- Kc Na tarif 20M (20/1,5) za 800,- nemam jako stavajici zakaznik narok!"

**********************************

Hlavne se nenechte oblbovat, ze mate rychlost 20Mbps a podobne nesmysly. V 9 vecer si zmerte svoji rychlost: http://rychlost.eri.cz/www/autostart.php a potom napiste na CTU stiznost, ze kvalita sluzby, kterou platite, neodpovida prezentaci UPC.

 

U mne (mam smlouvu s Karnevalem na garantovane 3 Mbps) je ted v provozu papirova nabidka UPC 6Mbps - dopoledne to chodi tak 3,2 Mbps a vecer okolo 1,5Mbps. Horsi je to s kvalitou - zatimco v dobe Karnevalu byla kvalita v nejhorsim pripade okolo 97%, tak ted se vecer pres 80% nedostanu - a navic behem hodiny mam vzdy nekolik vypadku na desitky vterin.

Sluzba 20 Mbps je pouze teoreticka a UPC ji v praxi nikdy nedosahne - jde jen o spinavy marketingovy trik. Downstream v systemu EuroDocsis je max 52 Mbps, takze o takovy downstream by se museli delit jen 2 zakaznici, aby UPC mohl takovou sluzbu opravdu zajistit. Ve skutecnosti vsak ma UPC na jednom downstreamu stovky zakazniku...

 

UPC by si mohla dat do loga: Lzeme nasim zakaznikum kazdy den!

to bude nějakej místní problém, mám classic 12/1 a skutečně to tak jede... potvrzujou to nejen speedtesty (http://www.speedtest.net/result/326723998.png), ale i zobrazovaná přenosová rychlost ve firefoxu při stahování souborů... volej do kontakt centra, že ti to blbne...

 

Jj, místní problém - celá ostrava-jih !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak to bude se stávajícími zákazníky co dostanou teď slevu 50% na rok. Zvedne se jim rychlost od 1.1.2009, nebo rychlost zůstane kvůli slevě stejná. Mám Extreme a mít od 1.1.09 30MB za 800,- by byla nádhera.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Milav

Určitě se Ti rychlost zvedne při zachování slevy, rychlost bude od 1.1 navyšována automaticky (ale postupně a kdy bude plná to nikdo zatím neví),,, :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník malina
Jak to bude se stávajícími zákazníky co dostanou teď slevu 50% na rok. Zvedne se jim rychlost od 1.1.2009, nebo rychlost zůstane kvůli slevě stejná. Mám Extreme a mít od 1.1.09 30MB za 800,- by byla nádhera.

 

Jestlize mas ted slevu 50%, tak po novem roce mas na vyber:

- zachovat si to co platis ted (se slevou)

- nebo pozadat o prechod na tarif 20M za 800,- (ale otazka je, kdy skutecne ten prechod provedou, na webu pisou od 1.1. a postupne, takze to taky muze byt v breznu :-) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...