Přejít na obsah

nove rychlosti UPC internetu


homberg

Doporučené příspěvky

To jste na tom ještě dobře, já si slibované rychlosti 13MB ani nevšiml, furt to běží jen na 4MB. Má cenu volat na podporu?

to by mě zajímalo, co to je za tarif, když slibujou 13 Mb/s :) možnosti sou 10/1 a pak 15, 20, 25, 30 / 1,5... určitě se vyplatí zavolat...

 

Jestli se nepletu, pro tarif Easy původně slibovali 13 Mb/s a konečné navýšení je 15 Mb/s.

To Nelde: Restartoval jste modem? Jestli ne, tak jej restartujte (ponechte pro jistotu na nějakou dobu vypnutý a pak zase zapnout). Zkuste Změřit rychlost v různých časech (dopoledne, odpoledne, pozdě večer). Pokud problém bude přetrvávat, pak jim volejte.

Podle Speedtestu mi sice vychází kolem 15/1,25 Mb/s (mám mít 15/1,5, kupodivu měřením na rychlost.cz na různých serverech mi nevychází víc jak 9/0,1), ale podle utilitky Connection Speed Test mám poslední dobou průměrný download menší jak 7 Mb/s a průběh je hrozně rozházený, zatímco na počátku dubna mi naměřil skoro 15 Mb/s a velmi stabilní průběh downloadu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník St@nley
To jste na tom ještě dobře, já si slibované rychlosti 13MB ani nevšiml, furt to běží jen na 4MB. Má cenu volat na podporu?

to by mě zajímalo, co to je za tarif, když slibujou 13 Mb/s :) možnosti sou 10/1 a pak 15, 20, 25, 30 / 1,5... určitě se vyplatí zavolat...

 

Nabízené tarify jsou dva, 10/1 a 20/1,5, což zcela jistě dobře víš. Podle mě by tedy nemělo být nic mezi. Realita je ale jiná, i podle slov UPC, kdy jsem se na to při začátku navyšování rychostí ptal a bylo mi řečeno, že výsledné rychlosti mají být cca 3násobné stávajících (tedy těch minulých) tarifů (rychlostí).

 

Já měl dřív rychlost cca 6Mb/s a teď mám cca kolem 18Mb/s, což by tak akorát odpovídalo. Na to si ale nestěžuju. Můj problém je jiný a to se řeší v jiném topicu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jste na tom ještě dobře, já si slibované rychlosti 13MB ani nevšiml, furt to běží jen na 4MB. Má cenu volat na podporu?

to by mě zajímalo, co to je za tarif, když slibujou 13 Mb/s :) možnosti sou 10/1 a pak 15, 20, 25, 30 / 1,5... určitě se vyplatí zavolat...

 

Nabízené tarify jsou dva, 10/1 a 20/1,5, což zcela jistě dobře víš. Podle mě by tedy nemělo být nic mezi. Realita je ale jiná, i podle slov UPC, kdy jsem se na to při začátku navyšování rychostí ptal a bylo mi řečeno, že výsledné rychlosti mají být cca 3násobné stávajících (tedy těch minulých) tarifů (rychlostí).

 

Já měl dřív rychlost cca 6Mb/s a teď mám cca kolem 18Mb/s, což by tak akorát odpovídalo. Na to si ale nestěžuju. Můj problém je jiný a to se řeší v jiném topicu.

co sem napsal, to sou přesný rychlosti původních tarifů... :wink: pokud máš 18, měl bys mít nejspíš 20...

a jen tak pro zajímavost, do konce tohohle asi i pro upc zkrácenýho pracovního tejdne by měla bejt i moje lokalita rozdělená kvůli nadměrnýmu přetížení a zatim stále nic... tak uvidíme, jestli budu zejtra volat SOS :lol: jak chtěj od května testovat 100 Mb/s, když tady to nejede ani 25... :?

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník St@nley
.....................

 

No, pro mě není ani tak důležitý, jestli mám 6, 18, nebo 20 DOWN. To vůbec neřeším a nevadí mi, když to kolísá. 100Mb/s se můžu jen smát, kdo a k čemu to asi tak využije? To už využije opravdu jen malé procento uživatelů.

 

Já bych mnohem víc uvítal větší UPload, klidně i na úkor DOWNloadu a hlavně plnou funkčnost bez omezení. Kdo ví, jestli se toho někdy dočkáme. Zatím je trend spíš všechno omezovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...