Přejít na obsah

nove rychlosti UPC internetu


homberg

Doporučené příspěvky

Návštěvník
ale ja mam email u gmailu ! ale ted pouzivam outlook tak jestli to nemuze byt tím ? [/b]

všechny emaily odesílaný z poštovních klientů v hlavičce nesou informaci o ip adrese odesilatele, v případě webovýho rozhraní emailu se odesílá ip adresa serveru...

 

Funguje je vám pošta od UPC mail.Mě to hlasí chybu čas odeslaní vpršel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Od vcerejsiho vecera mi internet zlobi, rychlost prej 20Mb/s, ale po chvili projizdeni webem nebo hrani online se zpomali na tolik ze nejde otevrit jedina webova stranka. Par minut na to zase 20Mb/s ve speedtestu. Jsem z Prahy 7, nekdo stejny problem? :cry:

 

 

447851483.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník AjSi

uz asi tri tejdny sem mel 10Mbit na sluzbe light, dneska uz sem se nastval a napsal sem jim ze nechci platit vic za light kterej de 10Mbit vic jak lidi co maj 10Mbit v zakladu, a ze taky konkurence ma peknou nabidku. ani mi neodpovedeli, do 2 houdin reset modemu, rychlost ok, najednou muzu zazracne updatnout http announci na torrentech. zajimavy zajimavy

 

448578394.png ping nic moc ale

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tukancheez

no nezdá se mi... easy má mít rychlosti 15 / 1,5 Mb/s... :roll:

453609251.png

Papírově:

20/1,5

 

Více jak 1,20 nenaměřím nikdy. :roll:

 

Psal jsem na UPC 3x vždy stejná odezva: "na naší straně se zdá být vše OK"

 

Už mě to nebaví, tak jsem to vzdal, třeba časem se to opravdu dotáhne na papírovou hodnotu (u uploadu).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník AjSi

no nezdá se mi... easy má mít rychlosti 15 / 1,5 Mb/s... :roll:

453609251.png

Papírově:

20/1,5

 

Více jak 1,20 nenaměřím nikdy. :roll:

 

Psal jsem na UPC 3x vždy stejná odezva: "na naší straně se zdá být vše OK"

 

Už mě to nebaví, tak jsem to vzdal, třeba časem se to opravdu dotáhne na papírovou hodnotu (u uploadu).

a chces mi rict ze kdyz neco uploadujes, dejme tomu na ftp, tak ze rychlost nedosahuje 185kB/s? Upraveno uživatelem AjSi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no nezdá se mi... easy má mít rychlosti 15 / 1,5 Mb/s... :roll:

453609251.png

Papírově:

20/1,5

 

Více jak 1,20 nenaměřím nikdy. :roll:

 

Psal jsem na UPC 3x vždy stejná odezva: "na naší straně se zdá být vše OK"

 

Už mě to nebaví, tak jsem to vzdal, třeba časem se to opravdu dotáhne na papírovou hodnotu (u uploadu).

to je divný... zkoušels jet bez routeru, pokud ho máš? vypnuls veškerý zabezpečení, programy, který by chtěly pracovat s internetem apod.? zkoušels testovat rychlost třeba po skypu nebo na nějaký placený FTP, popř. nahrát něco na uloz.to? pokud jo a rychlost skutečně neni 187 KB/s, tak jim zavolej a tohle jim řekni, vyřešit to musej... mně občas lítá download kamsi a řekli mi, že lokalita je přetížená a chystá se rozdělení... zkus měřit rychlost z jinýho počítače nebo si zajisti výjezd technika, ten přeměří rychlost u tebe doma na svým notebooku...

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...