Přejít na obsah

nove rychlosti UPC internetu


homberg

Doporučené příspěvky

Návštěvník

Samozřejmě, že rychlosti do jiných sítí může UPC ovlivnit. Nesmíte zapomínat, že jako si my kupujeme konektivitu do sítě UPC, UPC si kupuje propojovací konektivitu do sítí jiných providerů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zjistím hrůzostrašnou zprávu - UPC mé lokalitě provádí opravu sítě

simtě buď rád, že s tim něco dělaj... :roll:

Samozřejmě, že rychlosti do jiných sítí může UPC ovlivnit. Nesmíte zapomínat, že jako si my kupujeme konektivitu do sítě UPC, UPC si kupuje propojovací konektivitu do sítí jiných providerů.

neni v silách snad žádnýho poskytovatele, aby si koupil konektivitu do celýho světa včetně jihoafrický republiky... vždycky se najde spousta míst, odkud se nedá stahovat plnou rychlostí (třeba taiwan z těch častějších kvůli ovladačům atd.)...

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník totaljoint

443219628.png

 

(17:50)Jen tak si hraju na PC, a kdyz vypnu hru tak koukam do rozku listy a bublinka, "sitovy kabel byl pripojen", koukam co to ? a najednou rychlost jak mam mit, ne ze bych nebyl predtim spokojeny, ale mam co slibili coz hreje na srdicku po tom vsem :) modem jsem nerestartoval, hral jsem... Zajmavy, jakoby neaka vyssi sila cetla my pismenka :D Tech 0,04Mbit z toho UPu bych jim i mohl prominout :)Ted uz jenom ci vyhrat SPORTKU abych nemusel kazdy rano vstavat do prace :) predem dekuju... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Tak já mám teď 14mbit/1mbit, EASY, v teplicích, modem mám Webstar a restartovat ho jsem ani nemusel - prostě to zrychlilo.Z rapidu tahám teď v průměru 1.8MB/s, pokud to ten jejich server zvládá.

 

Docela paráda, platím 500Kč...

 

Když jsem s Karnevalem začínal, platil jsem 1200Kč za 600kbit/150kbit s 20GB limitem na měsíc...dneska třicetkrát větší rychlost, dvakrát menší cena a bez limitu.Ikdyž ještě aby ne, je to už nějakej pátek : ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník totaljoint

Dne 4.4.2009 mi prisel mail:

 

Vážená paní, vážený pane,

 

rádi bychom Vám poděkovali, že využíváte služeb společnosti UPC Česká republika

a.s. a informovali Vás o výrazném zlepšení Vámi užívané služby

vysokorychlostního internetu UPC.

 

Rychlost u Vašeho stávajícího internetového produktu Light Vám byla zdarma

navýšena na 20Mb/s / 1,5Mb/s. Ostatní parametry služby se nemění.

 

Věříme, že nové parametry služby Light Vám ještě lépe umožní využívat všech

možností internetu a budeme rádi, pokud nám zachováte přízeň i do budoucna.

 

S přátelským pozdravem

Vaše UPC

 

445206867.png

 

No asi uz to jinaci nebude, ale tak spokojenost :) :) :) Ten UP na tech meracich porad kolisa ale kdyz posilam neco tady po Ostrave mezi kamaradama tak To odesila stabilnich 183 Kb/s. coz 1,5 Mbit i odpovida...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník DevTom
Ten UP na tech meracich porad kolisa ale kdyz posilam neco tady po Ostrave mezi kamaradama tak To odesila stabilnich 183 Kb/s. coz 1,5 Mbit i odpovida...

no to teda moc ne :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...