Přejít na obsah

nove rychlosti UPC internetu


homberg

Doporučené příspěvky

Návštěvník malina
Pevná IP není v ceně ani jednoho tarifu, pouze možnost dokoupit za 200 Kč/měs.

plati to skutecne?

na webu upc.cz je totiz info:

22.9.2008 Z technických důvodů bylo pozastaveno nabízení pevných IP adres

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník graver
Kdo chce moc nema nic, hold zrejme tvoje linka momentalne 10 mbit nezvladne.

1. Tomu nějak nerozumím - můžeš upřesnit, co znamená, že chci moc? Já nechci nic jiného, než co mi UPC nabízí. A ta nabídka je 10M - bez ohledu na to, co kde kdo píše, na prodejní lajně mi potvrdili, že z Easy na 10M můžu přejít hned, na mou žádost taky tarif hned změnili (tvrdí oni) a na všechny další dotazy odpovídají, že 10M už mám (jen ta rychlost se jaksi nepovedla - po "upgrade" v podstatě ještě klesla). Možná bys chtěl napsat něco o tom, co bych si tedy vlastně mohl dovolit chtít?

2. Jakou "mou linku" máš na mysli? Já žádnou nemám - ta je UPC. A pokud "momentálně" 10M nezvládne, tak proč mi ji UPC nejen nabízí, ale dokonce tvrdí (ač odmítá potvrdit), že už ji mám?

Možná, že mi ještě řekneš, že můžu být rád, když za 10M platím míň, než za Easy. Já jsem ale takovej divnej, že chci vždycky to, co mi někdo slíbí a za co mu platím. Fakt za to nemůžu - beru na to nějaký prášky, ale moc nepomáhají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník graver
V detailním popisu služby 10M je napsáno následující:

UPC zajišťuje, že služba přístupu k síti internet (od modemu do CMTS) je dostupná po 98% zúčtovacího období rychlostí downstream (směrem k uživateli) 6 655kbps.

Nemám ani to. Včera jsem mluvil s technikem (snad první člověk od UPC, který se ke mně choval slušně a vstřícně) - ten říkal, že bych měl při reklamaci uhádat cokoliv, co je 15% pod nominál. V každém případě mi technik volal, že vidí nějaký problém na downstreamu a dohodli jsme se na návštěvě. Pak jsem měl ještě další pokec s někým jiným na technolajně, ten zase tvrdil, že žádný problém nevidí. Zmiňoval se o nějakých problémech ze sítí v lokalitě, které by to mohly ovlivnit a na dálku restartoval modem. Výsledek pořád stejný. Zajímavé je, že rychlost (téměř) 10M jsem zaznamenal zatím dvakrát - poprvé pár minut po telefonické objednávce a podruhé pár minut po telefonické reklamaci :-))). Jinak pořád kolem těch 4. Většinou pod, ale někdy i nad (jednou dokonce kolem 6), takže něco asi provedli - když jsem měl Easy, nad 4 to nešlo nikdy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník graver

btw: má UPC nějaký svůj veřejně dostupný speedmeter? Karneval měl (ukazoval vždycky o něco víc, než oastatní :-)), ale pro ověření rychlosti při reklamaci technik použil stažení souboru z jejich ftp serveru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Technická specifikace nových tarifů:

UPC 10M

cena: 490,- Kč

down: 10Mbit

up: 1Mbit

PC/MAC: 1

mailbox: 3

alias : 3 x 5

mailbox size: 20MB

webspace: 20MB

 

UPC 20M

cena: 800,- Kč

down: 20Mbit

up: 1,5Mbit

PC/MAC: 3

mailbox: 5

alias : 5 x 5

mailbox size: 30MB

webspace: 3x50MB

 

 

Trosku me zarazi ta informace o PC/MAC, jak jsou na tom současné tarify? Osobně mám Classic a využívám několik PC přes router. Znamená to, že kdybych přešel na UPC10M nepřipojím víc jak 1 PC? A nebo pokud mám router je to jedno?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník radoslavcz
V detailním popisu služby 10M je napsáno následující:

 

UPC zajišťuje, že služba přístupu k síti internet (od modemu do CMTS) je dostupná po 98% zúčtovacího období rychlostí downstream (směrem k uživateli) 6 655kbps.

 

Tato dobře schovaná věta mě docela překvapila. Mám tomu rozumět tak, že při tarifu 10M (10Mbit download) bude skutečná rychlost 6M (6Mbit download) ? Nebo jak tomu mám rozumět. Tarif 10M je pouhý marketingový podvod na zákaznících, nebo jsem něco pouze špatně pochopil ?

 

To je jako kdybych si koupil za určitou cenu Škodu Octavii a pak dostal Felicii.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V detailním popisu služby 10M je napsáno následující:

 

UPC zajišťuje, že služba přístupu k síti internet (od modemu do CMTS) je dostupná po 98% zúčtovacího období rychlostí downstream (směrem k uživateli) 6 655kbps.

 

Tato dobře schovaná věta mě docela překvapila. Mám tomu rozumět tak, že při tarifu 10M (10Mbit download) bude skutečná rychlost 6M (6Mbit download) ? Nebo jak tomu mám rozumět. Tarif 10M je pouhý marketingový podvod na zákaznících, nebo jsem něco pouze špatně pochopil ?

 

To je jako kdybych si koupil za určitou cenu Škodu Octavii a pak dostal Felicii.

to je tam asi proto, aby ses nedivil, že ti to jede pomalu... zrychlení by se mělo konat v lednu...

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím!

 

Jsem zákazníkem 5let. Dříve u kKarnevalu, nyní u UPC. Chtěl bych vyzkoušet "vyvolat" nějakou slevu na TV (mám jen analog, ale chtěl bych digitálníí), a internet ( máme 4M).

V který čas je tam nejlepší zavolat, myslím,že odpo a so+ne tam nikdo nebude. Nebo vypsat formulář s výpovědí? Díky za radu Mirek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím!

 

Jsem zákazníkem 5let. Dříve u kKarnevalu, nyní u UPC. Chtěl bych vyzkoušet "vyvolat" nějakou slevu na TV (mám jen analog, ale chtěl bych digitálníí), a internet ( máme 4M).

V který čas je tam nejlepší zavolat, myslím,že odpo a so+ne tam nikdo nebude. Nebo vypsat formulář s výpovědí? Díky za radu Mirek

stačí napsat email z webu, ale bylo by lepší počkat ještě ty necelý dva měsíce a přejít na 10 M... po dalším měsíci bys jim mohl napsat...

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...