Přejít na obsah

nove rychlosti UPC internetu


homberg

Doporučené příspěvky

Návštěvník jennys
Jasně a slevu dostanou jen ti, kteří si ji umějí vyřvat nebo vyhrožovat výpovědí :roll:

nevim jak vyřvat, ale s tou výpovědí je to jistota... :) stačí zavolat nebo napsat email a oni se už ozvou...

 

samozřejmě.... ale aby se pak někdo náhodou nedivil, až na mail narazí nějaká lama, nebude ho nazpátek kontaktovat a dojde k odpojení :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník graver
nevim jak vyřvat, ale s tou výpovědí je to jistota... :) stačí zavolat nebo napsat email a oni se už ozvou...

Ani ne. Já se už 3 týdny od požadavku na změnu tarifu snažím zjistit, co vlastně mám. Na telefon řeknou, že 10M, rychlost pořád na úrovni Easy, ofic. potvrzení žádné, jen si mě přehazujou z 8* linky na 2* a zpět. Už mě taky odkázyli na "fakturaci", "finanční oddělení"... Nakonec se se mnou madam odmítla bavit, protože prý má záznam, že jsem na tohle téma už volal :-)). Tak jsem napsal přes web formulář, že nemám v úmyslu se dál potit nad sjednáním služeb a žádám o potvrzení tarifu, navýšení rychlosti dle tarifu (nejsem puntičkář, ale 4M vs. 10M považuji za neakceptovatelný rozdíl) - a pokud toho nebuou schopni, tak konec smlouvy (alternativních operátorů bych v lokalitě pár našel). No, a co myslíte - přišla odpověď do 48 hodin?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně a slevu dostanou jen ti, kteří si ji umějí vyřvat nebo vyhrožovat výpovědí :roll:

nevim jak vyřvat, ale s tou výpovědí je to jistota... :) stačí zavolat nebo napsat email a oni se už ozvou...

 

samozřejmě.... ale aby se pak někdo náhodou nedivil, až na mail narazí nějaká lama, nebude ho nazpátek kontaktovat a dojde k odpojení :D:D:D

:D:D:D tak známýmu se ozvali vždycky... já tam radši poprvý zavolal... :) ale ne, oni mají určitě přesně definovaný, jak v různejch situacích postupovat, takže by to mělo bejt v klidu...

Tak jsem napsal přes web formulář, že nemám v úmyslu se dál potit nad sjednáním služeb a žádám o potvrzení tarifu, navýšení rychlosti dle tarifu (nejsem puntičkář, ale 4M vs. 10M považuji za neakceptovatelný rozdíl) - a pokud toho nebuou schopni, tak konec smlouvy (alternativních operátorů bych v lokalitě pár našel). No, a co myslíte - přišla odpověď do 48 hodin?

změny tarifu budou možný až od novýho roku... jak tady asi většina uživatelů fora zjistila, tak zrychlení stejně neni dřív možný, protože ta síť je jednoduše v tragickým stavu... jediná možnost, jaká se ti nabízí, zavolat si o slevu na rok (viz výše)... do ledna to snad stihnou potunit tak, aby to jelo na novejch rychlostech a do konce roku 2009 snad zapracujou na eurodocsis 3...

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravím, nezkoušel někdo někdy ted, jestli funguje stále ten trik s tou slevou 50 nebo aspon těch 35% ppro stáv. zákaz. kteří nemohou přejít na nový tarif, tak pohrozí výpovědí?

CHystám se tam po neděli zavolat :) ale vyřizovat novou smlouvu se mi nechce :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník graver
změny tarifu budou možný až od novýho roku... jak tady asi většina uživatelů fora zjistila, tak zrychlení stejně neni dřív možný

UPC na to asi má jinej názor - na telefon mi tarif bez keců slíbili upravit, po xx urgencích, telefonátech a mailech ovšem stále stejná situace - na telefonický dotaz tvrdí, že 10M už mám, písemně to odmítají potvrdit, rychlost pořád stejná (jednou jsem zaznamenal přechodné zvýšení na 6-8M - na pár desítek minut, pak zase na úrovni Easy, na dotazy přes web žádná reakce (mimochodem, do těch 48 hodin mi neodpověděli snad nikdy)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Detien

V detailním popisu služby 10M je napsáno následující:

 

UPC zajišťuje, že služba přístupu k síti internet (od modemu do CMTS) je dostupná po 98% zúčtovacího období rychlostí downstream (směrem k uživateli) 6 655kbps.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Stimpy

Nějaký podrobnější info k navyšování:

 

Stávající klienti:

Navyšování rychlostí bude prováděno po datu 1. 1. 2009 postupně. Harmonogram zatím uveden není.

Rychlosti:

Starter 2048/256 - nově 10.000/1000

Easy 4096/256 - nově 13.000/1500

Light 6144/512 - nově 18.000/1500

Classic 12288/1024 - nově 25.000/1500

Extreme 20480/1472 - nově 30.000/1500

Professional 20480/1472 - nově 30.000/1500

Ceny zůstanou původní, tedy pokud platíte teď např. 794,- Kč za UPC Light, po datu 1. 1. 2009 budete platit pořád stejnou částku, ale za rychost 18.000/1500 (po ukončení navýšení).

Uživatelé internetu UPC Classic můžou přejít na UPC 10M už teď (odlehčí to síti), ale jelikož je to snížení, bude provedeno v 30ti denní lhůtě s jednorázovým poplatkem 350,- Kč.

Uživatelé internetu UPC Extreme a UPC Professional můžou přejít už teď jak na UPC 10M, tak i na UPC 20M. Stejné podmínky, jako u UPC Classic.

Po datu 1. 1. 2009 může kterýkoliv stávající klient přejít na UPC 10M nebo UPC 20M. Pokud se ale bude jednat o snížení (platby), bude provedeno v 30ti denní lhůtě s jednorázovým poplatkem 350,- Kč.

 

Noví klienti:

V tuto chvíli jsou pozastaveny veškeré nové instalace internetu až do 17. 11. To platí i pro klienty, kteří byli odpojeni z důvodu nedoplatku. Doporučuju proto raději uhradit i když s tím nesouhlasíte. Jak je uvedeno ve smluvních podmínkách "Reklamace nemá odkladný účinek pro úhradu faktur".

U některých nových klientů není v tuto chvíli možnost navádět nové tarify (záleží na lokalitě).

 

Technická specifikace nových tarifů:

UPC 10M

cena: 490,- Kč

down: 10Mbit

up: 1Mbit

PC/MAC: 1

mailbox: 3

alias : 3 x 5

mailbox size: 20MB

webspace: 20MB

 

UPC 20M

cena: 800,- Kč

down: 20Mbit

up: 1,5Mbit

PC/MAC: 3

mailbox: 5

alias : 5 x 5

mailbox size: 30MB

webspace: 3x50MB

 

Přesné rychlosti jsou 10M = 10 240 / 1 024 a 20M = 20 000 / 1 536

Pevná IP není v ceně ani jednoho tarifu, pouze možnost dokoupit za 200 Kč/měs.

Upload booster se již u nových dvou produktů nenabízí.

SmartGuard se nadále nabízí bez jakékoliv změny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...