Přejít na obsah

UPC v Černých ovcích


Návštěvník Worm

Doporučené příspěvky

Docela mi běhá mráz po zádech, když koukám, jak "hodný strýček Malina", který nám abonentům, nadělí čas od času nějaký ten nový kanál nebo "popožene rychlost internetu" může být "ostrým hochem". Aby bylo Spravedlnosti učiněno za dost, měla by zaznít i jeho slova na obhajobu, ale jak vidno nikdo se z UPC (patrně p.Malina) k tomu neměl a nemá. V každém případě je to pro mne zajímavá ukázka toho, co si pod zkratkou PR (Public relations) UPC představuje.

  • -
  • -
  • TV Komplet
  • CA
  • Střední Čechy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tukancheez

:shock:

 

Docela velká sada, hold tohle si UPC za rámeček nedá, to zcela jistě ne :)

 

Ten UPC kameraman: LOL - zajímalo by mě proč tam byl? Že by ukázka toho, že to pak dají do vysílání s p.Malinou a ukážou lidem tvář toho, že se snaží lidem vyhovět, ukázat tu lepší stránku UPC?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A vy se divíte vždyť peníze jsou přeci na prvním místě.Co se týče služeb upc tak to je kapitola sama pro sebe.Internet-pořád se čeká, kdy zareagují na zvyšování rychlosti konkurence.Že spousta lidí odejde jim nevadí. Digitální kabelová televize-nabízené služby v poměru ceny již dávno zastaralé a nikoho to nepálí.Holt monopol je monopol.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tukancheez
A vy se divíte vždyť peníze jsou přeci na prvním místě.Co se týče služeb upc tak to je kapitola sama pro sebe.Internet-pořád se čeká, kdy zareagují na zvyšování rychlosti konkurence.Že spousta lidí odejde jim nevadí. Digitální kabelová televize-nabízené služby v poměru ceny již dávno zastaralé a nikoho to nepálí.Holt monopol je monopol.

 

 

Přidám k tomu trošku svého:

1.) internet - už zrychlovali, nemohou si dvakrát dovolit za s sebou hned zrychlovat, ta technologie sítě má své omezení.

2.) kabelovka - no zastaralé, to nevím, spíše jakožto uživatele mě štvou občasné záseky v obraze, jinak si myslím, že programová nabídka je OK, (technologie HDTV by mohla být pravda více rozšířená a hlavně by měli měnit automaticky set-top-boxy.)

3.) ceny - největší kámen úrazu - ano zde by UPC mohlo trošku zareagovat a zpříjemnit svým zákazníkům ceny...

4.) zákaznická linka - totální propadák, hold jak tu bylo napsáno již tisíckrát, chce to velkou změnu v tomto!

ALE

 

Zase na druhou stranu, myslím si, že UPC až tak špatné není, pokud ovšem člověk nemá problém, já jsem se službami spokojen. Chápu, že každý má právo na to za co si platí, ale co tu tak čtu každý chce hned změnu, jakmile konkurence udělá změny.

 

Chce to čas, to že zákazníci utečou, je ani tak nepálí, protože ti co budou chtít utéci, tak stejně nakonec zjistí, že udělali chybu. Protože, časem UPC zareaguje a vy zaplatíte zbytečně za odmontování a výpoveď. A poté zjistíte, že jdete jak se říká z bláta do louže.

 

Pouze můj osobní názor...myslím si, že spokojených uživatelů z UPC je hodně i zde, jen si myslím, že hold zde kraluje pravidlo: "Proč bych měl platit za něco co ostatní mají levněji? "

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Luckyss

spatna reklama to je ...bohuzel je to tak .. to je problem velkych firem ..

 

podle me je nejhorsi asi klientsky centrum ..podle me by bylo nejlepsi kdyby aspon v kazdym vetsim meste udelali nejakou malou kancelar kam by lidi mohly chodit a resit problemy

 

jinak budu reagovat na prispevek Tukancheeze

 

1) zrychlovat se rozhodne bude...co se tyce omezeni site - jsou jeste velky rezervy :)

2) sekani vyresi dvr box za ktery se bohuzel plati ..ten klasicky po pravde neni zadna slava tam je tan kamen urazu

3) ceny nejspis dolu nepujdou coz je bohuzel pro zakazniky vetsinou hlavni vec na kterou koukaji ..toho se jako na slovensku nedockame - mozna v budoucnu

4) klientsky centrum ...- spatne ...snad se to nekdy zlepsi :)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...