Přejít na obsah

navyšování rychlostí ADSL - jak to bude s UPC ?


Návštěvník jukl

Doporučené příspěvky

Jinak zapomeňte na to, že by ony nové tarify běžely plnou rychlostí. Bude tam o trochu větší režie datového toku než nyní, doufám, že se nezhorší odezvy :?. U tarifu 10 Mbit za 490 Kč měsíčně garantují rychlost 6,6 Mbit, u tarifu 20 Mbit pak zase 13 Mbit (viz http://www.upc.cz/pdf/detailni_popis_sluzeb.pdf):

 

"UPC zajišťuje, že služba přístupu k síti internet (od modemu do CMTS) je dostupná po 98% zúčtovacího období rychlostí downstream (směrem k uživateli) 6 655kbps."

 

"UPC zajišťuje, že služba přístupu k síti internet (od modemu do CMTS) je dostupná po 98% zúčtovacího období rychlostí downstream (směrem k uživateli) 12 998kbps."

 

Mno na druhou stranu, za tu cenu - no neberte to :P

to už tady jednou bylo, myslim že u zrychlení na 4 Mb/s ručili 2 Mb/s nebo tak nějak, po nějaký době to samozřejmě zrušili, ale mně to jelo rozumně... je vidět, že s tim něco budou dělat... aspoň že to nový zákazníci nebudou mít hned stoprocentně naplno :P

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Luckyss

myslim si ze dane rychlosti pobezi az na vyjimky bez problemu vsude...sit ma velky rezervy...

 

co se tyce tech novych balicku ,,, za 790 a 990 kč ... jsou momentalne pozastaveny ..dnes nam je oznamily na prodej a v zapeti behem 3 hodin je pozastavily...uvidme co dal..dalsi info zitra co a jak bude s nima ..

 

pripadne piste pm s otazkama ... na vse se pokusim odpovedet pokud to bude v mych silach :))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj lidi, bude UPC nabizet v novych tarifech i balicek sluzeb s HBO?

 

Mam nasledujici sluzby:

TV Standard + Internet Light + HBO = 1250,-

 

Jak prejit na nasledujici balicek:??

TV Standard + UPC 10M + DVR = 790,-

+ priplatit HBO za 200,- = celkem 990,-

 

Diky za pripadne rady.

 

Mám v současné době stejný balíček a volal jsem na linku zákaznického centra. Kupodivu jsem se dovolal během pár minut. Opravdu se zlepšili. A co se týče balíčku, tak mi bylo sděleno, že balíček je služba daná smluvním závazkem na 12 měsíců a v mém případě mám do dubna 2009 smůlu v jakékoliv změně tarifů jak Internetu tak TV. Jedině se mi po 1.1.2009 zvýší rychlost Internetu.

Tolik zatím k balíčkům. Pokud někdo zjistíte nebo zrealizujete cokoliv jiného k levnějším tarifům ze současného balíčku služeb, dejte vědět.

 

No jo, ale ja jsem si ten balicek za Kc 1250,- poridil uz pred cca 20 mesici. Ale stale jsem stavajici zakaznik tak jako tak :-)

Takze jak to tak vidim budu muset pockat na novej rok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dmnc

Síť sice jisté rezervy má, jenže také "rezervy" ve smyslu určitých nedostatků. A proto mají ještě do 1.1. dostatek času na pomyslnou záchranu.

 

Myslíte si, že dané rychlosti jsou sestaveny na základě konzultací s techniky? Z části se budete mýlit, protože u korporátu to prvně vypadne z marketingu, kde to vymyslí tak, aby byli konkurence schopní, ne-li lepší, a pak se teprv řeší, jak tohle všechno vlastně rozdýchá síť. To už je však pozdě a tak hurá za Docsisem 3.0, který by snad měl pomoci v dostačující přenosové kapacitě (channel bonding forever :) ). Připravte se na to, že některé z vás navštiví technici, vyhodí vám docsisový 1.1-čkovy modem a nahradí jej novým. Stále se pár takovýchto prehistorických kousků na síti najde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajimala by me jedna vec, kdyz ted platim light za 794 jestli kdyz si zavolam pro novy tarif za 800 kc (tudiz dojde k zvyseni)mi vyhovi a neo budu muset taky cekat az do noveho roku...protoze vetsinou je to tak, ze UPC zajimaji novi zakanici a lide kteri chteji drazsi sluzby...uz to nekdo zkousel ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajimala by me jedna vec, kdyz ted platim light za 794 jestli kdyz si zavolam pro novy tarif za 800 kc (tudiz dojde k zvyseni)mi vyhovi a neo budu muset taky cekat az do noveho roku...protoze vetsinou je to tak, ze UPC zajimaji novi zakanici a lide kteri chteji drazsi sluzby...uz to nekdo zkousel ?

žádný změny, až od ledna, ale můžeš zkusit tenhle postup...

- zavolat a požádat o změnu

+ oni nevyhověj

- reagovat požadavkem na zrušení internetu

+ oni dají slevu

:wink:

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za sebe musím říct, že jsem spokojen. Do 1. ledna to nějak dokopu s easy, to už je jedno, pak nějaké to přeobjednání a od února pofičim na 10 mbps. Čtyřnásobný nárůst uploadu je dobrej, vyšším downloadem ( byť negarantují, ale to ani teď a pod max rychlost nejdu o víc jak 30 kbps, v poslední době jsem dokonce nad ní ) a ještě ušetřím 80 Kč měsíčně. Sice to není na pohled moc, ale ročně je to skoro tisícovka, aspoň to zmírní ostatní zdražování ( za rok, až většina přejde na nový tarify, to určitě zvednou ). Při dalším zrychlování se bude hodit i to zjednodušení na dva tarify. Takže tentokrát musim jen chválit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...