Přejít na obsah

navyšování rychlostí ADSL - jak to bude s UPC ?


Návštěvník jukl

Doporučené příspěvky

Návštěvník Tukancheez
Kdyby se platilo 500kč za 10mb/s to by bylo super 1hod 4500MB = 1DVD sakra teď mi napadlo video půjčovny to budou mít těžky se uživit.kdo znáš stahuje filmy z internetu a kdo chodí do vydeo půjčovny 70% stahuje a zbytek chodí do video půjčovny.

Tvůj příspěvek bych rovnou smazal!

 

Warez se tu neřeší, informace k topicu je nulová!

Please držte se topicu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Vlcak

když jsme ochotni platit za to co dostaneme a poslušně budeme čekat nato co nám naservírujou, tak se náš poskytovatel asi moc snažit nebude

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když jsme ochotni platit za to co dostaneme a poslušně budeme čekat nato co nám naservírujou, tak se náš poskytovatel asi moc snažit nebude

To je pravda, ale co proto máme udělat aby UPC zrychlil rychlost co nejdřív??

hromadně napsat na UPC??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Vlcak
když jsme ochotni platit za to co dostaneme a poslušně budeme čekat nato co nám naservírujou, tak se náš poskytovatel asi moc snažit nebude

To je pravda, ale co proto máme udělat aby UPC zrychlil rychlost co nejdřív??

hromadně napsat na UPC??

 

To asi nikdo nezorganizuje, ale já jsem jim napsal, že pokud nebude jejich reakce rychlá, tak asi budu nucen (ač opravdu nerad) odejít ke konkurenci, která začala nabízet službu lepší tedy rychlejšíí a hlavně za poloviční peníze.

Nyní mám v rámci balíčku 6 Mbit za necelých 800 Kč a u konkurence můžu mít 8 Mbit za 475 Kč. A o tom to je. Byť nemám rád unáhlené přechody, pokud nedostanu v dohledné době alespoň informaci co a za jaké peníze chystají, tak mi nezbyde nic jiného než odejít. Protože tak dávají najevo, že my kteří je živíme, je vůbec nezajímáme, hlavně když platíme. Pokud alespoň zveřejní co a jak bude a ukáží se opět jako nejlepší na trhu, pak jsem samozřejmě ochotný i počkat do nového roku. Déle určitě ne. Takže teď jsou na řadě oni a doufám, že si někdo z UPC toto fórum čte, aby věděli, že nejsou na trhu sami.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

No hlavně oni nejspíš vůbec stávající tarify nezůstanou, budou nahrazeny novými tarify, bude jich měně než doposud. Celkově možná max. 3 nebo 4 tarify. Tento krok mi přijde docela logický. Jednak v tom nebude takovej bordel a pro zákazníky to bude také přijatelnější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...