Přejít na obsah

navyšování rychlostí ADSL - jak to bude s UPC ?


Návštěvník jukl

Doporučené příspěvky

Návštěvník onak
rozhodne bych k O2 nesel ... zrychleni bude vetsi nez o 1024 znatelne a rozhodne drive nez zacatkem roku ...

 

A jak dříve, o Vanocích? :lol: Zajímalo by mě spíš, jestli půjdou ceny dolů. Předpokládám a doufám, že jo. Podle mě udělá UPC něco podobného jako mají u UPC na Slovensku, akorát s tím rozdílem, že zde u nás budou o něco větší maximální rychlosti. Takže všechny současné tarify se zruší a zřídí se cca 3 nebo 4 nové tarify.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Luckyss

upload je silenej to mate pravdu ..jako mit u 12 mb jen 1024 je pekna bida..ale mel by se snad taky zvedat...jinak budou max 4 tarify ...myslim si nevim jiste ale tak do konce listopadu by to mohlo uz byt venku ... mozna driv...zatim nic moc nevim ..nejsou informace

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

upload je silenej to mate pravdu ..jako mit u 12 mb jen 1024 je pekna bida..ale mel by se snad taky zvedat...jinak budou max 4 tarify ...myslim si nevim jiste ale tak do konce listopadu by to mohlo uz byt venku ... mozna driv...zatim nic moc nevim ..nejsou informace

 

bude to pěknej dárek od Ježíška :lol:

konečně věta: "počkej, za minutu to bude" dostane nový význam :lol:

 

sem zvědav na ty rychlosti

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak od 15.9. dva nové tarify 10M za něco mezi 400 - 500 a 20M okolo 900, stávající tarify se budou navyšovat od nového roku, Starter 10M až Profík myslím 30 M

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak od 15.9. dva nové tarify 10M za něco mezi 400 - 500 a 20M okolo 900, stávající tarify se budou navyšovat od nového roku, Starter 10M až Profík myslím 30 M

když professional je stejnej jako extreme a bude mít teda 30 Mb/s, tak kolik bude stát extreme, když 20 Mb/s bude za +/- 900 ?

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak od 15.9. dva nové tarify 10M za něco mezi 400 - 500 a 20M okolo 900, stávající tarify se budou navyšovat od nového roku, Starter 10M až Profík myslím 30 M

 

 

nevim odkud mas informace ale moc se mi nezda ze by UPC zlevnilo a navysilo rychlost tzn.- ted se za 4 plati 570,- a ze by se za 10 platilo 500,- to se mi moc nezda , no a pokud jak pises ze se budou soucasne tarify navsovat do noveho roku no tak to holt bezeme dals em jim na to dokonce mesice ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj já mám EASY 4096kb/s 570kč,otázka zní jakou budu mít rychlost když startér bude mít 10mb/s a hlavně kolik budu platit 570kč nebo víc?? a ještě jedna otázka tu novou rychlost budu mít bohužel od 1,1.2009??

PS:snad tyto předchozí články jsou pravdiví!!! snad nejsou vymyšlený.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevim odkud mas informace ale moc se mi nezda ze by UPC zlevnilo a navysilo rychlost tzn.- ted se za 4 plati 570,- a ze by se za 10 platilo 500,- to se mi moc nezda , no a pokud jak pises ze se budou soucasne tarify navsovat do noveho roku no tak to holt bezeme dals em jim na to dokonce mesice ...

 

Telefónica O2 udělala to samé (např. za 6 Mbps se platitlo 951 Kč, teď se za 8 Mbps platí 475 Kč), tedy UPC nemá zas tak moc na výběr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby se platilo 500kč za 10mb/s to by bylo super 1hod 4500MB = 1DVD sakra teď mi napadlo video půjčovny to budou mít těžky se uživit.kdo znáš stahuje filmy z internetu a kdo chodí do vydeo půjčovny 70% stahuje a zbytek chodí do video půjčovny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...