Přejít na obsah

navyšování rychlostí ADSL - jak to bude s UPC ?


Návštěvník jukl

Doporučené příspěvky

Návštěvník Big.rob

... ale nemužete srovnávat netbox s UPC netbox má svoji specifickou síť postavenou na tom že jsou hlavně na sídlištích kde je milion lidí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tukancheez

Velice zajímavé informace, potěšily mne. Teď ještě ať s tím řádně zahýbají. Je jisté, že Netbox do rychlostí to netrumfne, ale snad se alespoň dočkáme jak psal Frank, ceny ceny a zase ceny. Myslím si, že se jim ale za žádnou nechce přicházet o zisk, přeci jen z toho jde nějaká část do vývoje sítě....

 

 

Inu počkáme si, ale jsem rád, že se něco děje, jestli takto každý rok v září se bude něco dít s internetem, tak to za pár let budeme mít doma třeba i 100mbit přípojku :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

u tarifu Netbox Premium z 15360/4096 kbit/s na 30720/8192 kbit/s za 999 korun

 

vidim dobře :shock: ? :lol::lol::lol:

 

no, ale co, aspon ze nam pan Malina odpovedel..a vime, ze se zvysi download i upload..pokud by se zvysil upload i download aspon o 2MB/s..stačilo by mi to :)

ale osobně si myslím, že to bude o mnohem více..tipuju, že např. Light se zvýší na 12MBit/s... :D a to bych měl velkou radost

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

u tarifu Netbox Premium z 15360/4096 kbit/s na 30720/8192 kbit/s za 999 korun

 

vidim dobře :shock: ? :lol::lol::lol:

 

no, ale co, aspon ze nam pan Malina odpovedel..a vime, ze se zvysi download i upload..pokud by se zvysil upload i download aspon o 2MB/s..stačilo by mi to :)

ale osobně si myslím, že to bude o mnohem více..tipuju, že např. Light se zvýší na 12MBit/s... :D a to bych měl velkou radost

10/1 za 400 / Starter, Easy a Light

20/2 za 800 / Classic

30/3 za 1200 / Extreme

to by bylo podle mě dostačující, ale toho se těžko teď dočkáme... :? upload u netboxu jen tak upc netrumfne... :oops:

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tukancheez

@SLamb: napsal jsi hezkou sestavu tarifů, bohužel Tě zřejmě musím zklamat, že upload 3mbit je dle mě zatím v nedohlednu, chce to novější technologie (Docsis) psáno je tu o tom hodně. (ale to Ty zřejmě víš) jinak KÉŽ by se to Tvojí nabídce alespoň trošku přiblížilo :P

 

Netbox nasadil laťku příliš vysoko :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...