Přejít na obsah

Prodejci UPC v Ostrave klamali zákazníky


tomus

Doporučené příspěvky

Ostrava - „Dealeři UPC se mi snažili vnutit přijímač digitálního vysílání, protože to analogové se prý už za týden vypne. To přece není pravda!“ upozornila na podivné praktiky obchodních zástupců kabelovky čtenářka Deníku.

 

Jako bývalí dráteníci nebo brusiči nožů si podle některých Ostravanů počínají prodejci produktů kabelové televize UPC. Chodí od bytu k bytu, zvoní či klepou na dveře a někdy i lživou argumentací lidem vnucují digitální set-top-boxy.

Vice na: http://www.denik.cz/ekonomika/prodejci_upc20080802.html

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mohu te ubezpecit, ze nejenom chodi, ale i volaji telefonem.

Nedavno me presvedcovala nejaka slecna od UPC, ze kdyz si neporidim jejich STB na digital, tak nebudu nic prijimat, protoze analog konci.

Tak jsem ji s chuti poslal vite kam...jenom at ten analog skonci, alespon si muzou pak ty draty klidne ustrihnout...

 

edit: jo, taky jsem z ostravy...

  • -
  • -
  • Komplet
  • CA
  • OVA
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, mám čerstvou zkušenost. Zvoní po bytech a říkají, jak je digitál výhodný a kvalitní, že analog bude "jednou" vypnutý. A taky mě zástupce přesvědčoval, že budu za digitál platit míň než dosud za analog - ale jaksi zapomněl říct, že jen určitou dobu.

Dokážu si představit, že třeba člověk, který o tomto nic netuší a nevyzná se v tom, jim lehce naletí.

  • Internet 150
  • -
  • TV Komfort
  • CA modul, modem Cisco 3208
  • Ostrava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník D71

Já jsem se bavil, když u mě asi před 14 dny zazvonil jejich pohůnek a taky argumentoval tím, že analog bude vypnutý. Nevěděl vůbec nic, kromě velmi povrchních informací z letáku.

Digitál mám od 09/2007 :lol: ...Praha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím. Nás navštívil místní "reprezentant upc" s tím, že pokud si odhlásíme stávající internet (UPC Starter za 490,-/měs.), může nám nabídnout znovuzapojení za cenu 199,-/měsíc. Je to možné? V ceníku je stále 499,-/měsíc a k tomu akce do 31.8. na 50% slevu na 6 měsíců.

 

Dále nabízí namísto stávájící analogové TV digitální televizi Standart za 480,-/měsíc, přičemž v ceníku UPC je 599,-/měsíc.

 

U obojího říká, že by to byla smlouva na rok, pak se pouze prodlouží a takto sníženou cenu zaručuje. Je toto možné? Může si prodejce (nebo jak má na razítku "reprezentant upc") takto měnit ceny? Že prý akce v našem městě...mě to přijde cenově zajímavé, leč podezřelé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že když si zavoláš na zákaznickou linku, tak nic nezkazíš, podle mně je to časově omezená nabídka.

 

abych pak ale neprotelefonoval ještě víc, než je ta sleva... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Myslím, že když si zavoláš na zákaznickou linku, tak nic nezkazíš, podle mně je to časově omezená nabídka.

 

abych pak ale neprotelefonoval ještě víc, než je ta sleva... :(

 

no tak to si pište že zaplatíte více, je to totiž nejdražší rádio v republice

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zrovna dneska byl u mě jeden pohůnek z UPC a nutil mi STB - že prý z důvodu rušení analogového vysílání v síti UPC (nebyl ale schopen říci kdy se bude rušit, prý v nejbližší době) nenechte se nikdo oklamat - přečtěte si :

http://www.denik.cz/ekonomika/prodejci_upc20080802.html

 

je tam jasně napsáno, že pokud bude zájem tak UPC bude analogové vysílání držet i po zrušení

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...