Přejít na obsah

kabelovka načerno? prosím o radu!!! SPĚCHÁ!!!


Návštěvník kryspin.motyczka

Doporučené příspěvky

Návštěvník kryspin.motyczka

Dobry den.

 

Nevim, zda to nebylo uz nekde probirano, pokud ano, omlouvam se a prosim o smazani, ale nic jsem nenasel...

 

Nechal jsem si zrušit internet, a udělat novou smlouvu na přítelkyni (z důvodu využití akční cenové nabídky :) ) a včera jsem zjistil, že mi jede i kabelová televize (analog), aniž bych o ni měl zájem a nechal si ji zapojit. Přitom v rozvodní skříni, kde jsem byl s technikem, který nám internet zapojoval, je zapojen i filtr jen pro internet (jak mi technik vysvetlil, kdyz jsem se ho ptal, k cemu je ten cerveny valecek ;) ). Z toho usuzuji, že by mi vůbec kabelovka jet neměla. Prosím tedy o radu - mám volat na upc ať s tím něco udělají, nebo to mám nechat tak a drzet hubu a byt rad ze mam kabelovku? :) Jde mi hlavně o to, aby mi pak třeba někdy neposlali složenku, že jim dlužím za něco, co jsem si ani neobjednal...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

Pokud jste si nechal udělat novou smlouvu, tak tam byste měl mít přesně uvedeno, jaké služby odebíráte a jaké vám mohou být účtovány. Pokud je tam uveden pouze internet, tak vám poplatek za analogovou televizní nabídku účtován být nemůže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeden můj známý má nabídku mini, a když jsem byl u něj naladil jsem mu v televizi všechny programy z nabídky komplet, i když ji nemá objednanou a dříve mu šlo pouze mini. Funguje mu to už asi 1/2 roku aniž by po něm chtěli pletil něco navíc, ve smlouvě má balíček mini + telefon :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Luckyss

záleží jak ti to dlouho nechají bežet ...chodí jsem tam kontrola do ty rozvodnice a když to zjistí tak tě prostě odpojí ..tobě se nic nestane jen nebudeš mít telku :)

 

jinak ten červený filtr je na to aby ti šel jenom net a ne telka ..je možný že je špatný :) někdy se to stane ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Big.rob

My jsme taky kdysi jeste v dobe analogu mely HBO skoro dva roky gratis . Dostali jsem tenkrat HBO na 3 mesice zdarma k nove smlouve a oni si to asi zapomeli pak vypnout a skoro 2 roky nam to frcelo do doby nez HBO preslo do DIGI

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Bender
My jsme taky kdysi jeste v dobe analogu mely HBO skoro dva roky gratis . Dostali jsem tenkrat HBO na 3 mesice zdarma k nove smlouve a oni si to asi zapomeli pak vypnout a skoro 2 roky nam to frcelo do doby nez HBO preslo do DIGI
¨

 

Takových bylo asi víc, to je taky jeden z mnoha důvodů proč lidi nadávají na digitál :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...