Přejít na obsah

Rychlost připojení


Návštěvník Miloš

Doporučené příspěvky

Te´d jsem si měřil rychlost připojení /tarif Light/ a naměřil jsem download 4011. Taky Vám to takhle lítá nebo to je u upc normální jev. :evil:

 

Hm, me premigrovali z Karneval Turbo na UPC Classic a jede to cca 8000kb/s. Tech krasnych 12288, co slibovali, to nedosahuje ani nahodou. Testovano na ftp://ftp.upc.cz a i na ftp://ftp.sh.cvut.cz (na pateri cesnetu). Obe ftpka jedou tesne nad 1000KB/s.

  • 300 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • TC 7200, VTV Pro Box, 2xCA
  • Neratovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník spasen

Nevím, co se v posledním měsíci děje, ale během desíti měsíců se mně nezměnila IP adresa, zato v červnu během čtrnácti dnů hned třikrát mně byla přidělena jiná IP. To by pro mne nebyl žádný problém, kdyby ovšem nedošlo současně se změnami IP i k značnému rozkolísání rychlosti. Ta se pohybuje mezi hodnotami cca 2100kbps - 6100kbps. Měřím na ftp://ftp.upc.cz/pub/testrychlosti/ i jiných měřičích. Lokalita Havířov.

Nepomáhá restart modemu a po nahlášení problému pomocí formuláře se vždy dovím, že na straně UPC po přeměření je vše v pořádku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...