Přejít na obsah

Rok nefungující internet


Návštěvník Josef Kučera

Doporučené příspěvky

Návštěvník Josef Kučera

jo vypadá to lepší ale jsem ted min na pc ale zdá se mi že dřív býval menší ping ale už to vypadá lepši ale nebyl jsem tolik na pc jak řikam no další týden dám vedět

opět internet blbne 150 ping 1 mb uplaoud

internet stalé nefunguje UPC nic moc neřeší 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Josef Kučera

dnes tu cely den nešel internet že dělají opravu tak už to treba bude lepší uvidíme jak to pomohlo 3725837

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Návštěvník Josef Kučera

dobrý den stale internet nefunguje jak ma UPC ted pro jistotu nemám dowland 300 ale jen 128 což mi přijde hodně málo a tvrdí že na tom dělá místní firma ale nemají od ni zadnou odezvu tak nevim co si mám myslel že hazím peníze z okna

Download
128.36 Mbit/s

Upload
16.53 Mbit/s

Ping
16.84 ms

Jitter
7.51 ms

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Josef Kučera Poslouchej, mozna mam vysvetleni toho proc ti na infolince vzdy nekdo slibi ze ti zavola a pak nevola. Mel jsem totiz tu cest si procist cele toto vlakno s tvymi prispevky a musim rict ze cist to a prekladat tve vety tak aby to davalo smysl je teda sila vyzadujici velke umeni! Kdysi jsem znal jednoho spoluzaka ktery mel s cestinou problemy a proto mel porad problem se zamenou S a Z a I a Y a jeho inteligence by se dala spocitat na prstech ale kdyz neco napsal  nebo rekl tak to davalo aspon narozdil od tveho smysl. Jestli se totiz hovorove vyjadrujes stejne jako pises a vzhledem k tomu ze na podpore aspon z me vlastni zkusenosti dela asi jen 99% slovaku kterych je tu bohuzel take az moc pozehnane a cesky se stejne nenauci ale to je jina vec tak se pak nediv ze ti nevolaji. Kdyz si to nekdo z nich vezme na starosti a precte si poznamku kterou nejspise u tebe maji tak se radeji do hovoru s tebou nikdo nepozene. Mozna ze az se naucis se vyjadrovat jak hovorove tak i pisemne v jazyce ve kterem je toto forum tudiz v ceskem a ne ve svem vlastnim jazyce tak pak se mozna dockas i toho, ze se nekdo z techniku nebude bat s tebou mluvit a v klidu ti zavola. Protoze pokud by jsi se mel vyjadrovat stejne jako pises tak je to jako rozhovor slepeho s hluchym...:-(.
Takze si myslim ze by to chtelo se nad sebou zamyslet a nez napises dalsi nesmysly si otevrit microsoft word a v nem to nejdrive napsat a pak si to nechat zkontrolovat a on ti ten tvuj text prevede do normalne citelne a srozumitelne podoby....

Pokud nejsi cech coz podle jmena vypada ze jsi ale dle stylu psani zase ze ne tak nez jim zavolas a nechas se na technickou prepojit tak popros nekoho kdo umi cesky dobre komunikovat at ti dela tlumocnika a pak od UPC resp. Vodafonu neco chtej! Do te doby se obavam ze se s tebou bavit budou odmitat i nadale.

  • 1000 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Start
  • Vodafone Station
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Josef Kučera

pane inteligente tim to asi nebude vyjadřuju se normálně když s nima mluvím že píšu chyba a tak to vím kuli tomu kokmunikuju hlavně  telefonicky a ti to to vážně není a ikdybych se vyjadřoval špatně tak službu platím a měli by se ke mě chovat jako ke komu koliv jinému nemyslíte myslíte že vaše penize jsou lepší než moje že vám odpovi a mě ne nebo jaky je důvod ze by se ke mě meli chovat jinak ?? oni zavolají ale řeknou že to předali firmě co to tu má na starost ale ta že jím nedala odpověd už měsíc to jim nevadí oni to prostě neřeší jedno kdo volá nebo píše jak mile to není paneloví dům tak to neřeší kuli jednoumu človeku 
těším se na vaší inteligentí odpověď 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Josef Kučera Teda to je fakt psycho tvoje komenty cist 😂. Ono uz to vypovida o inteligenci takze pochybuji ze slovni vyjadrovani se bude lisit od pisemneho. A jestli se mylim coz neni vylouceno tak jsi proste jen obycejny negramot. A co vubec cekas? Ze se kvuli jedinci pretrhnou nebo budou investovat kdovi jake penize jen za to ze jim ty platis nejakych kdyz to prezenu 12.000,-CZK/rocne tak budou investovat tisice do aby to vyresili lide, technici atd...? Proc by to delali. Platis tak plat. Nevim co tady cekas ze se stane, ze si to precte nejaky vysoky clen firmy a padne na kolena a zacne to resit nebo jak si to vlastne predstavujes? Vidim ze mas dve moznosti:
1.) spokojis se s tim co mas i s temi tvymi castymi vypadky o kterych pises a reknes si o nejakou slevu za to

nebo

2.) podivas se po jinem poskytovateli.

Tim ze tu budes brecet ze ti nikdo z nich nevola a ze mas porad stejny problem ktery je zrejme nekde mezi tebou a ustrednou a kvuli tobe samotnemu to neresi coz je pochopitelne. Az vas bude 50 a vic kteri jim plati litr mesicne tak se spolehni ze to pak budou resit. Odpovez mi uprimne logicky duvod proc by to pouze kvuli tobe meli resit? CO z toho budou mit? Maji tisice spokojenych uzivatelu tak co na tom jestli se najde jeden nespokojeny? Jsou urcite ztraty a ty mezi ne patris. Bud se s tim smir nebo bez knourat jinam a nezatezuj nas tady. Porad pises to same tak se nad tim zamysli. Ja mit takove problemy jako ty tak jsem se s nema rozesel uz po mesici a neknoural na foru! Znovu pisu: ZAMYSLI SE NAD SEBOU!!

  • Nesouhlasím 1
  • 1000 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Start
  • Vodafone Station
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Josef Kučera

spiš si myslim že mají tisice nespokojeních jde o  to že tu nic lepšího není víte ale na to jste asi moc chytrí aby vám to došlo a jsem velice inteligentní že mě tak to soudíte 🙂 proč by to měli dělat kuli jednomu človeku protože za to platím a májí dodávat to co píší slevu už mám neboj te se i z mojí malou inteligenci jsem si jí zvládl zařídit ale je spousta lidi jakovy co jím je jedno že jím to nefunguje jak má nebo to ani nepoznají když použivají jen internet na koukaní na novinky a tak a nebo komntovaní for co se jích vubec netíka ale aby ukazali že jsou nejlepší a nemají co dělat tak píšou nepodstatné věci které nikomu nepomužou ale rad poradí asi že 😄 koukám že tomu rozumíte .ú

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...