Přejít na obsah

Rok nefungující internet


Návštěvník Josef Kučera

Doporučené příspěvky

Návštěvník Evzen

Ja reagoval na ty silacke reci o okamzitem odchodu.
Naprosto chapu tvoji frustraci a nasranost... velice dobre tu bezmocnost znam.
Nezbyva nez se zkusit povznest nad tyhle prefabrikovane odpovedi nejake kikiny z level 1 supportu, ona ma svoje predpisy, ze takovehle veci MUSI napsat (jinak by taky mohla jit domu z prace bez penez) a zkusit je bombardovat technicky ladenymi emaily a reporty, takze na ne bude level 1 kratky a konecne to postoupi nekomu, kdo do toho technicky vidi (tohle probourani se az k nekomu s technickym vhledem do veci je nejtezsi).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Josef Kučera

jojo je no jde o to řeším to rok a jím je to jedno jde o to že jsem sám kdo tu je na to napojení byt to panelak a cely vchod tak to řeší jinak než jednoho človeka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen

Ono jde taky o zpusob jednani a vyjadrovani.
Jestli jim pises podobnym stylem jako tady (bez interpunkce jako pubertak a s hrubkama), tak se ani moc nedivim, ze se do toho zase tolik nehrnou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Josef Kučera

ja jím volám a ne píšu a bylo mi řečeno že jím teda řeknou aby mi zavolali ale že na to mají měsíc 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trpělivost máš tedy svatou, to se musí nechat.

Asi ti nezbude nic jiného, než zrušit internet (televizi a telefon si můžeš ponechat) a poohlédnout se po jiných poskytovatelích v Kralupech n/Vl.

Napiš do google vyhledávače: internet Kralupy nad Vltavou. A uvidíš, kolik ti toho vyběhne. Výběr tam je.

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Josef Kučera

jde o to že  na mé adrese bud jen po wifi což je o nicem a nebo o2 nebo t-mobile ale jen 50 mb ale po jineném kabelu tak by to mohlo byt stabilnejší jde o to ze maji na dva roky smlouvu a to se mi moc nechce na tak dlouho mám se stehovat treba za rok

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Dragokazov

Zrovna bezdrátu bych se nebál, mnoho poskytovatelů má mnohem lepší konektivitu než UPC (většinou symetrická rychlost, nižší ping,..). Samozřejmě záleží na konkrétním poskytovateli. Zkusil bych nějakého ISP kontaktovat, zda nebude ochotný k nějakému zkušebnímu období, u menších firem se to může podařit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Josef Kučera

je pravda že ted UPC i ping mám vyší než jsem míval že se to neskutečně zhorsilo za posledni 2 mesice

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Josef Kučera

jojo to vím ale nenabízí to jako jedno zatím a mají taky na dva roky smlouvu což nehcci platit dalších 500 a nabizí snad jen 50 mb

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...