Přejít na obsah

Rok nefungující internet


Návštěvník Josef Kučera

Doporučené příspěvky

Návštěvník Josef Kučera

Měl bych dotaz už rok řeším s UPC výpadky internetu bud mám velké packet loss nebo žádný uploud toto je třeba 5 krát denně. Volám už asi rok a stále stejná odpověď ze to dají technické firmě co to tu má na starost tá nic neděla protože kabel vede po půdách a lidé je nechtějí pusti na půdu tak to neřeší tak se chci zeptat jak pokračovat na upc mi vždy řeknou to sami ze to zaurgentujou ale nic se nemění nemá někdo stejnou zkušenost ??

 

Upraveno uživatelem Josef Kučera
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestliže jim nedají přístup kam potřebují kvůli opravě, tak toho UPC moc udělat nemůže. Každopádně Vy máte právo odstoupit od smlouvy bez sankcí.

Můžete mi prosím soukromou zprávou zaslat číslo Vaší smlouvy (variabilní symbol)?

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Josef Kučera

odeslal jsem ale jde o to proč mi říkají že to opravují a prostě neřeknou tu to infomaci mi oni proč mi vždy řeknou řešímeto přitom kdyby to řešili tak tuto informaci mi dají oni nebo ne ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podrobněji jsem to popsal od ledna 2018 do soukromé zprávy. Řeší se to, několikrát byly problémy vyřešeny, ale buď se objevily znovu a nebo jiné. Přístup k technologii na půdu získali, opravili tam co bylo vadné, ale jsou tam problémy s nepravidelným rušením. 

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Josef Kučera

jasné tím pádem neopravili vše a tak nepravidelné to není je to každy den třeba 5 tak že kdyby tam někdo byl a hledal tak najde když je tam 1 hod tak nic nenajde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Slamb změnil název na Rok nefungující internet

Ne, několikrát bylo opraveno vše. Upřímně, nemůže tam být někdo 24/7, těch věcí co musí na síti řešit ve své lokalitě je více. A hledat může jen v době, kdy tam to rušení je. Když tam je pár minut nebo půl hodiny a pak zmizí a objeví se zase někdy nepravidelně, opravdu to dohledat není tak snadné.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Josef Kučera

snadné to není ale realné to je za když by někdo na tom strávil aspoň 3 dny tak je to opravené sám co jste psal tak ja za rok použivaní mi internet šel 3 mešice v kuse tak už jen za to by jsem mi měli vrátit peníze nebo nějak to kompenzovat nemyslíte ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Josef Kučera

žádám furt ale na telefonu mi jen vždy řeknou že to nějak předají a že někdo zavolá a nikdo nevolá minule mi už i položil hovor že semnou mluvit nebudou mě z toho roku cca fungoval internet tak 3 mesíce ted už zase nejde tak 5 krát denně kdyby to nekdo hledal tak to najde není to tak těžké si myslim kdyby jen někdo chtěl jde o to že tu sem jedniní a UPC je to jedno 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslíte si to špatně, dohledávat nepravidelné krátkodobé rušení je hrozně těžké. Tedy šlo by to vyřešit. Všechny lidi odpojit a po jednom např. vchodě potupně po dnech zapojovat zpět a kdyby se objevilo rušení, tak je velká pravděpodobnost, že je to z toho nově připojeného vchodu. Ten zase odpojit a pokračovat v postupném připojování. Nakonec by se všechny vchody se zdroji rušení nechali odpojené (úplně, ti lidé by byli bez služeb, stejně tak jako všichni v tom výchozím stavu) a po těch mnoha dlouhých dnech, kdy by prostě část Kralup nejela, by se mohlo přistoupit k postupnému připojování lidí v jednotlivých domech. A to bychom se ještě museli modlit, aby ten člověk co ruší neodjel na dovolenou či nepřestal na pár dní využívat to, čím ruší.

A UPC to není jedno, kdyby jim to bylo jedno, tak to neřeší a nevynakládají na to prostředky.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...