Přejít na obsah

Asi malinko větší výpadeček všude možně...


Slamb

Doporučené příspěvky

Návštěvník onak

Na změně IP adresy není nic podivného, protože UPC přiděluje klientům dynamické IP adresy, které se mohou kdykoliv změnit, i když po většinu času zůstávají nezměněny. Pokud chcete stálou (pevnou) IP adresu, můžete si ji předplatit za 200 Kč měsíčně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cca před 30 minutama vypadl internet (no signal) tak i televize v Neratovicích (snad to neni jen lokální problém čtvrti). Doufám, že někde někdo nepřekopl kabel.

 

Edit: Dle infolinky již o tom vědí.

  • 300 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • TC 7200, VTV Pro Box, 2xCA
  • Neratovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Brně Králově-Poli mi cca 10 hodin nejel internet.

 

Sem v zabinach a tu vcera to same, nakonec pomohlo restartovani routeru pak to vecer zase zahaprovalo a dnes rano prvni co sem delal tak sem restartoval router

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne tak. Napoprve jsem nevedel, zda se to skutecne spravil restart routeru, nezkousel jsem totiz pripojeni tesne pred nim. O dve hodiny pozdeji to spadlo opet a restart pomohl. A dnes rano jsem taky hned restartoval. Pri vecernim vypadku na zacatku zhaslo i par diod na modemu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

totez - vcera odpoledne nutnost resetovat modem, dnes v poledne zapnu pocak a nic. Nepomohl ani reset modemu - musel jsem restartovat i router. Hlavne ze mam v te UPC emailove schrance plno kravin, ze vyhraju, kdyz objednam xxxxx :x

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...