Přejít na obsah

Novy Firmware 1.11 pro DVR CV-6000


Návštěvník mill

Doporučené příspěvky

Návštěvník vito

taky to vidím spíš na sw problém. Když tak pročítám příspěvky tak mám asi nějaké štěstí, protože mi STB funguje více méně bez problémů, ale tyhle výpadky nahrávání znám taky. Jakmile volná kapacita disku poklesne pod nějakých 90 GB (obvykle tam je v tu chvíli kolem 20 nahraných pořadů) tak STB spolehlivě přestává spouštět naprogramované nahrávání. Když STB zapnu tak se rozjede, treba v půlce pořadu, ale sám se ze sleepu prostě nespustí. Odmazání nahrávek a zajištění min. 100 GB volného místa problém spolehlivě řeší.

 

Napadá mě, jestli to nějak nesouvisí s formátem disku. Když jsem STB dostal, tak jsem se pokusil zformátovat disk tak jak je to doporučeno v návodu, Tohle se samozřejmě nepovedlo :roll: a STB jsem po delší době čekání musel ze zatuhlého stavu vysvobodit vytažením ze zasuvky. K mému překvapení pak fungoval bez problému i bez dokončeného formátování. Možná že to doběhlo právě jenom někam do půlky??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jakmile volná kapacita disku poklesne pod nějakých 90 GB (obvykle tam je v tu chvíli kolem 20 nahraných pořadů) tak STB spolehlivě přestává spouštět naprogramované nahrávání. Když STB zapnu tak se rozjede, treba v půlce pořadu, ale sám se ze sleepu prostě nespustí. Odmazání nahrávek a zajištění min. 100 GB volného místa problém spolehlivě řeší.

 

Napadá mě, jestli to nějak nesouvisí s formátem disku.

 

Ano, to je přesně ono - dokud je disk skoro prázdný a není nastavený přesah nahrávek, tak to šlape prakticky bez chyby.

 

S formátem to žádnou souvislost nemá, jsem po čerstvém formátu pod aktuální verzí firmware.

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omlouvám se, pokud už se to řešilo, ale zajímalo by mě, jestli jde nějak programovat přehrávání. Prostě abych si mohl označit více pořadů a ty pak postupně přehrávat. Hodně by mi to pomohlo při nahrávání z DVR na DVD rekordér, kdy bych mohl nahrát třeba přes noc více pořadů.

  • 500 Mb/s
  • -
  • Klasik
  • modem Compal, VTV Box, CA Modul
  • Plzeň Bolevec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...