Přejít na obsah

Novy Firmware 1.11 pro DVR CV-6000


Návštěvník mill

Doporučené příspěvky

Návštěvník D71

Když nahrávám delší (přes 1h) tak se to nestane, ale tyhle krátké zlobí, že se třeba vůbec nenahrají,ale tentokrát to bylo hodně divný. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V SO jsem nahrával z HBO Com IT Crowd - šli 3 díly za sebou, označil jsem je popořadě v EPG, poslední jsem prodloužil o 5 minut.

Správně se nahrál první díl (25min), z druhého se nenahrálo nic (na DVR 1min) a třetí taky nic (na DVR 30 min, černá obrazovka, zrychlený play...).

Netušíte čím to může být? Dík

Mozna vypadek signalu, nebo plny HDD.

 

Katoda: nejak jsem uplne nepochopil vcem konkretne mas problem, ja s nahravanim poradu co jsou bezproztredne zasebou zadny problem nemam,

pokud jeden konci napr. ve 20:00 a dalsi zacina take ve 20:00, coz je normalni, tak DVR ten prvni ukonci v 19:59.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
Katoda: nejak jsem uplne nepochopil vcem konkretne mas problem, ja s nahravanim poradu co jsou bezproztredne zasebou zadny problem nemam,

pokud jeden konci napr. ve 20:00 a dalsi zacina take ve 20:00, coz je normalni, tak DVR ten prvni ukonci v 19:59.

No problém... stalo se mi totiž něco podobného, co popisuje D71. Ano, měl jsem na mysli tu situaci, o které píšeš, že jeden pořad končí např. ve 20:00 a druhý ve 20:00 začíná. I když teď si uvědomuji, že je to opravdu trošku odlišné od situace D71. Mě se totiž ten první nahrál, ale u druhého pořadu se nahrávání vůbec nesputilo. D71 píše, že se mu nahrála aspoň jedna minuta... Ale přiznávám, že se mi to stalo jen jednou a protože v té době si tady na fóru na to stěžoval i někdo jiný, tak jsem to bral prostě jako nějaký bug STB a řešil jsem to editací nastavení nahrávání, tak, aby se konec jednoho se začátkem druhé pořadu nekryly. Fakt je, že to bylo ještě při starém fw a že jsem od té doby, kdy se to stalo znova nezkoušel. Neriskoval jsem to, protože nemám rád překvapení, že se těším na nějaký pořad, který jsem si nahrál a ono se nahrávání nespustilo nebo po celou nahrávku byla jen černá obrazovka (což už se mi taky jednou stalo).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toto se nekdy stane kdyz vypadne nachvily signal, me se to stalo zatim pouze jednou.

 

Handan se prostě drží své tradice - hlavně neošetřovat žádné chybové stavy. Copak je krátkodobý výpadek signálu něco tak neobvyklého, že se to neobtěžují kontrolovat?

 

To je amatérismus nejhrubšího zrna.

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Katoda: nejak jsem uplne nepochopil vcem konkretne mas problem, ja s nahravanim poradu co jsou bezproztredne zasebou zadny problem nemam,

pokud jeden konci napr. ve 20:00 a dalsi zacina take ve 20:00, coz je normalni, tak DVR ten prvni ukonci v 19:59.

No problém... stalo se mi totiž něco podobného, co popisuje D71. Ano, měl jsem na mysli tu situaci, o které píšeš, že jeden pořad končí např. ve 20:00 a druhý ve 20:00 začíná. I když teď si uvědomuji, že je to opravdu trošku odlišné od situace D71. Mě se totiž ten první nahrál, ale u druhého pořadu se nahrávání vůbec nesputilo. D71 píše, že se mu nahrála aspoň jedna minuta... Ale přiznávám, že se mi to stalo jen jednou a protože v té době si tady na fóru na to stěžoval i někdo jiný, tak jsem to bral prostě jako nějaký bug STB a řešil jsem to editací nastavení nahrávání, tak, aby se konec jednoho se začátkem druhé pořadu nekryly. Fakt je, že to bylo ještě při starém fw a že jsem od té doby, kdy se to stalo znova nezkoušel. Neriskoval jsem to, protože nemám rád překvapení, že se těším na nějaký pořad, který jsem si nahrál a ono se nahrávání nespustilo nebo po celou nahrávku byla jen černá obrazovka (což už se mi taky jednou stalo).

 

O tom jsem tady už dávno psal také já. I když se mi to stávalo se starším FW, tak teď už raději nepokouším osud, a pokud chci 2 pořadu za sebou, nastavím jeden a prodloužím mu dobu přes ten další. Pak je editací rozstřihnu.

 

Ještě k té editaci, sice jde už mazat od začátku (nebo konci) ke značce, ale stejně ten střich není 100%. Kousek původního GOPu na začátku většinou zůstane.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník D71

Mozna vypadek signalu, nebo plny HDD.

 

Signál neumím posoudit, ale první díl se nahrál do konce bez problémů, HDD plný není - volných 85GB.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ladinecek

a ZÁVĚREM OD LICY :

..... ....Jen jsem chtěl vysvětlit, že technika podléhá smlouvám.

Opravdu Vám nemohu poradit s technickou stránkou věci (výměna HDD), protože jsme to prostě nikdy nezkoušeli. A ani naši zákazníci, kabeloví operátoři, to nezkoušeli.

***********************************

 

LICA:

UPC se podle citátu Váš operátor, tedy ten, kdo rozhoduje. Kabeloví opetátoři jsou naším zákazníkem, nikoliv koncoví uživatelé. Nemůže přesně vědět, pro jaké nastavení sítě či set-top boxu se operátor rozhodne.

Nevidím jediné místo, kde by byla porušena ochrana spotřebitele.

Nikdo uživatele nenutí používat digitální vysílání právě od UPC.

Existuje IPTV od Telefónica O2 a jiných, existují satelitní operátoři, rozbíhá se DVB-T vysílání. Každý má na výběr, každé z dostupných nabídek má své výhody i nevýhody, žádná není stejná.

Nicméně pro Vás dobrou zprávou je, že se již v živé síti testuje a provozuje (Lica již má otestováno) zařízení CAM Technisat. Více na http://www.lica.cz/clanek-ca-modul-conax-cas7.htm To můžete použít v téměř jakémkoliv set-top boxu, který si na trhu najdete. Otázka, kdy bude CAM dostupný pro zákazníky UPC, je spíš otázka pro UPC. To Vám nejsem schopen sdělit.

UPC a další kabelový (i IPTV a satelitní) operátoři si jen tak pro sebe nekupují drahé šifrovací technologie. Jsou pod obrovským tlakem filmových studií, které jsou majiteli práv na filmy. UPC a další nemají filmy koupené tak, aby si s nimi mohli dělat co chtějí a vysílat jak chtějí. Pokud se Vám něco nelíbí, UPC a ostatní s tím nic nezmůžou.

Stěžovat si je potřeba v Hollywoodu.

PS: Doporučuji tyto odpovědi zveřejnit třeba na upczone.cz pro případ, že by ostatní uživatelé měli podobné dotazy. Díky.

 

LADINECEK pro LICA:

> Tvrdíte:

> Stále však můžete filmy na PC třeba překopírovat a po nahrání zpátky do s-t-b budou zase přehratelné, pokud na ně máte práva.

>

> Ale skutečnost:

> Nelze vůbec možné překopírovat soubory z takzvaně kódovaných programů na počítač, po změně FW operátorem, a tím pádem ani zpět z počítače

> do HANDANU!

>

> Cituji z www.UPCZONE.cz:

"Pokud je neco nahranyho napr z ct1 tak to pak upload jde. Download manager ukazuje pred nazvem bud FTA nebo CAS.

FTA jsou ty free co fungujou a u CAS mame smulu....

takze mne pekne ****** ze zamerne skrouhli upload vetsiny kanalu."

>

> Právě proto se ptám. Jak je to se změnou HD - protože se blíží okamžik, kdy budu muset mazat v Handanu.

Bez možnosti jakékoliv zálohy a samozrejme skouknuti.

>

Formátování HD v HANDANU má být možné. Existuje na to položka - viz návod.

Můj dotaz je stále, kolik GB umožní? Topfield sbaštil 500GB a psalo se i o OMEZENÍ na 200GB.

>

> Co na to ochrana spotřebitele?

> LADINECEK

 

 

> -----Original Message-----

> From: Ladislav Bachtík [mailto:ladislav.bachtik@lica.cz]

> Sent: Tuesday, June 24, 2008 12:02 PM

> To: LADINECEK

> Cc: support@lica.cz

> Subject: Re: 6000 pvr

>

> Dobrý den, pane LADINECEK .

> Oficiálně nelze měnit pevný disk v set-top boxu Handan 6000.

> Technicky bude zřejmě možné změnit velikost HDD, ale předpokládám, že

> tam budou mnohé překážky, které vám to prakticky znemožní. Např. změna

> ve velikosti oddílu, neznámý souborový systém, apod.

>

> Filmy a jejich ukládání se neblokují. Přehrávání filmů je

> operátorem umožněno přesně tak, jak to požadují majitelé autorských

> práv - studia tvořící filmy. Jde o zabezpěčení proti NELEGÁLNÍMU

> šíření. Například nakopírování na počítač a sdílení po Internetu a

> libovolnému přehrávání kýmkoliv a kdykoliv.

> Stále však můžete filmy na PC třeba překopírovat a po nahrání

> zpátky do s-t-b budou zase přehratelné, pokud na ně máte práva.

>

> Přeji hezký den..

> Ladislav Bachtík

> Lica s.r.o.

 

>

>

>LADINECEK pro LICA: :

>> Dotaz

Lze vyměnit svépomocně HD v přijimači za jiný s větší kapacitou?

Když teď je ten nový SW s blokováním ukládání - o čemž se u Vás také nepíše.

Do kolika GB?

>>

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...