Přejít na obsah

Sekání obrazu TV Prima


Návštěvník Doctor

Doporučené příspěvky

Návštěvník Fireball

Kua si me predbehl... muzu potvrdit...jinak ostatni kanaly bezi na poho..ale to co tedka dela prima je tak na epileptickej zachvat...+u mgm se me obcas stava ze jakoby praska zvuk...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dmnc

Mohu potvrdit ,Prima TV se opravdu vcelku znatelně "trhá", až je to po nějaké chvilce nepříjemné. Samozřejmě již jmenovaná lokalita Brno v analogu. A tento stav přetrvává již několik dní!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Doctor

Neříkej mi, že maj takhle sekanej digitál. Vždyť Prima nebude jediná stanice co do analogu přebírají z digitálu.

Už mě štvou, kanály vypadávaj, blbnou. Nejsou schopní poskytnout pořádně analog, co má pak člověka přesvědčit aby si od nich vzal digi-tv :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potvrzuju ze ta Prima v analogu v brne stale neni vporadku, obraz se na ni vzdy v urcity cas zacne sekat, dneska na chvily tesne po fotbalu, kdyz to prepli do 4:3, behem zprav to bylo OK a ted ve studiu fotbal opet trhacka, v digitalu je to OK,

jinak to ale vetsinou blbne behem zprav po 19 hodine.

 

Takze durazne prosim UPC aby s tim neco udelali, zvlaste ted kdyz nyni bezi ME ve fotbale.

 

No a aby to nebyl malo, tak dnes u nas okolo 16 hodiny byla bourka, uhodil blesk a prestala jet kabelovka a za hodinu mel zacit fotbal, asi pred mesicem jsem zrovna oddelal antenu a serizl stozar, takze jsem rychle vybehl na pudu vzal antenu a na strese ji narychlo namontoval a zapojil, 16:40 uz jsem se koukal na TV, jeste ze ten analog vzduchem porad funguje. :wink: Kabelovka se pak rozjela az okolo 15 minuty fotbalu :-)

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám kabelovou TV, lokalita Brno - Tuřany. Mám jen analog, během asi 8-10 dní začalo trhavé vysílání tv Prima. Trnul jsem hlavně kvůli fotbalu, ale v sobotu oba přenosy byly v pořádku. Jak však pustily opakovačky ze studia byla to hrůza, na to se nedá dívat!!! :evil:

Asi vysílání Eura jde z jiného zdroje. Na ostatní programy se ale nedá dívat, trhání působí velmi nepříjemně na oči. Jsem rozhodnutý odejít od společnosti UPC k jiné společnosti (např. Digi TV).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byl jsem se mrknout u sousedů, kteří mají setobox od UPC. Mohu potvrdit, že analog trhá, při přepnutí na digitál trhání ustalo a obraz se viditelně zlepšil!. Doufám, že nejsou takový hyeny a nedělají to schválně, aby donutili zákazníky přejít na digitál!!! :evil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...
Byl jsem se mrknout u sousedů, kteří mají setobox od UPC. Mohu potvrdit, že analog trhá, při přepnutí na digitál trhání ustalo a obraz se viditelně zlepšil!. Doufám, že nejsou takový hyeny a nedělají to schválně, aby donutili zákazníky přejít na digitál!!! :evil:

NEJSOU TAKY CHCI ODEJÍT OD UPC A SETEBOXY MÁM 2 A JDOU BEZ PROBLÉMU.NĚKDY SE SEKNE TAK HO VYPNU Z PROUDU A OPĚTZAPNU A MAKÁ.oDEJÍT CHCI HLAVNĚ PROTO ŽE JSOU DRAHÝ,ALE KDYŽ SI KOUPÍM KVALITNÍ SATELIT NA 2 tv DÁM ZA NĚJ CCA8000,-KČ A MAM JENOM ZADARMO SLOV+ČESKÉ PROGRAMY A CHCEŠLI KOUKAT NA NĚCO LEPŠÍHO STEJNĚ BUDEŠ PLATIT.A K TOMU JEŠTĚ ZA STAROSTI SE SAT.+OPRAVY+LADĚNÍ AJ.vŠICHNI TO MAJÍ SPOČÍTANÉ A TAK TO VYCHÁZÍ SKORO CENOVĚ STEJNĚ,NEHLEDĚ NEMÁM PROBLÉM VE KVALITĚ OD upc SLEDOVAT PROGRAMY.a KTERÝ MACHR CHCE NA SAT.SLEDOVAT PROGR.V NĚMČINĚ ,KTERÝCH JE NA SAT.HROMADU,ALE KNIČEMU.zVAŽUJI DÁL BÝT U upc.mÁM PERNAMENTNĚ SLEVU 20% O KTERÝ VŽDY PO ROCE ŽÁDÁM K VYBRANÉMU BALÍKU SLUŽEB,AKTOMUTO+ HBO,HBO2.COMEDY ZA 99,-KČ.H.ALADA

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...