Přejít na obsah

Již 4 roky fóra


tomus

Doporučené příspěvky

Dnes jsou tomu presne 4 roky od doby kdy vzniklo toto forum !

 

Za tu dobu zde pribylo temer 20.000 prispevku a okolo 600 registrovanych uzivatelu (mrtve duse jsou prubezne odmazavany).

K temto cislum nepochybne prispelo spojeni spolecnosti Karneval s UPC, ktere melo za logicky nasledek prejmenovani a zmeny CZ domeny fora a take mirne zmeny vzhledu z oranzove na modrou.

 

Kdyz me v roce 2003 technik Karnevalu prisel konecne pripojit poradny internet,

zminil se o jakemsi prazskem foru uzivatelu, zadne jsem vsak na netu nenasel a take jsem se nakonec rozhodl zalozit vlastni, ktere od sameho zacatku bezi na stale stejne platforme PHPBB 2.

 

Puvodne forum bezelo na free serveru Webzdarma, ale pomerne zahy se databaze rozrostla tak, ze bylo nutne forum prestehovat jinam.

Nastesti jsem se tenkrat seznamil s kolegou DMNC, se kterym jsem zacal spolupracovat a kery nebidl svuj vlastni server s temer neomezenou kapacitou, jenz musim rict za tu dobu bezi velice spolehlive a rychle, diky tomu take vznikla i vlastni CZ domena.

Mezi tim jsme spolupracovali i s dalsimy kolegy jako Bobr, Gum, ci Luccas.

 

Samotne forum vsak po urcite dobe prestane dostacovat a tak je idealni prejit na nejaky portal, ktery nabizi jiz vic nez pouhe "kecani", jako napr. download, galerii, clanky, novinky, odkazy atd.

Za tu dobu ctyr let sme mely rozpracovanych hned nekolik verzi portalu, ale bohuzel zatim to vzdy zkrachovalo predevsim na nedostatku casu a drobnych neshodach v nazorech.

 

Momentalne forum jiz pomalu doziva na dnes jiz trochu zastarale platforme PHPBB 2 , ktera jiz byla i nedavno hacknuta jakimsi hackerem z italie.

A proto se pomalu chystame prejit na vyzsi verzi PHPBB 3, ale jiz ne jen fora, ale konecne i portalu, takze nyni snazim najit nejlepsi moznou verzi portalu a tu poupravit podle svych predstav.

Jednu takovou testovaci verzi si muzete prohlednout zde: http://portal.upczone.cz

 

Bohuzel na tom delame jen ve volnem case, takze vyvoj do finalni podoby jeste nejakou dobu potrva.

Proto pokud by se nasel nekdo kdo by chtel s vyvojem a popr. s naslednym provozem nove verze fora pomoci, tak to uvitame.

 

Takze na zaver diky vsem co sem zavitali, snad jsete zde nasli co jste hledali a kdyz ne, tak jste si zde aspon zanadavali. :wink:

 

A diky take nekterym zamestancum Karnevalu a UPC ze nezustavaji pouze u slov diku za toto forum, ale take u cinu.

 

Snad doba kabelova bude jeste nejaky ten patek vzkvetat.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

Pěkný článek, tak bych chtěl tomuto fóru popřát k jeho 4. narozeninám. Musím uznat, že mi toto fórum v mnohém pomohlo, ikdyž jsem tady na fóru jen 2 roky. Přeji tedy hodně úspěchů v dalších letech, a samozřejmě mnoho nových spokojených uživatelů. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...