Přejít na obsah

TV kanály


Farkpoint

Doporučené příspěvky

Ahoj může mi někdo poradit, mám digi kabel s nabídkou supreme a nemohu naladit tyto kanály:

Meteo Tv; Zone Romantica; Zone Reality; DW; Animax; MTV a Mezzo.

Nenajdu je ani automaticky ani manuálně na frekvenci uvedenou v seznamu multiplexů.

 

A v analogu naladim pouze těchto 10 kanálů: Čt 1,2,4,24; Nova; Prima; UPC Expres; Markíza; CNBC a DW.

 

Je to normální že v Praze odkuď UPC vysílá nemohu naladit všechny programy které jsou v programové nabídce i když mám nejvyšší tarif? A že v analogu mohu naladit pouze výše uvedených 10 kanálů?

 

Děkuji

  • 1000 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Start
  • Vodafone Station
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

Meteo TV zatím v nabídce digitální kabelovky není, ač to mají uvedené na svých stránkách, je pouze v analogu, ale jen na některých sítích. Zone Romantica je zatím jen v analogu, Mezzo bys měl naladit také jen v analogu, ovšem jen na některých sítích. MTV je zatím také jen v analogu. Zone Reality bys měl v digitálu normálně naladit buď na multiplexu 714/64/6900 nebo 258/64/6900. DW je také v digitálu na multiplexích 706/64/6900 nebo 250/64/6900. Animax není program, který se šíří zvlášť na své pozici, ale vysílá na Minimaxu, někdy ve večerních hodinách (Minimax si naladil na multiplexích 682/64/6900 nebo 442/64/6900).

 

Jinak u toho analogu to vypadá, že máš aktivovanou jen nabídku MINI. To záleží na tom jaký tarif sis objednal u digitální TV. Tzn. pokud máš digitální nabídku STARTER, tak ti v analogu aktivují jen nabídku MINI. Pokud máš STANDARD a SUPREME, tak ti aktivují analogovou nabídku KLASIK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

A jinak například BBC World, CNN, atd. nalezené máš? Zkus ještě provést tovární nastavení, a potom až tě to dovede k ladění programů, tak aby tam bylo 170,5 MHz, 64 QAM a 6900 Symbol Rate. Potom dáš spustit a STB by si měl všechny multiplexy a programy v nich naladit sám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Lidičky, kolik naladíte v současné době v Praze kanálů?

Pracovník co mi instaloval box říkal že by jich mělo být 70, ale naladil jen 60. Vymlouval se že neví jak to je s tím preview atd. Já ale naladil 64, ale nad 60 kanál mi obraz stejně nešel .. např. TV paprika. Tak jsem naladil znovu a už jich bylo jen 60. Řešil někdo stejný problém?

Jinak mě napadá, jestli to nemůže souviset se zásuvkami, nemám originál UPC ale nějaké starší schwiger - satelitní. Na internet mi to dělalo problém, museli vyměnit za svoji ale tvrdili že u tv je to ok. Tak jsem si říkal jestli tam nedochází k nějakému problému s frekvencí....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co tak trochu hledat na tomto fóru. Našel bys seznam, se kterým si dal Tomus dost práce.

(pokud nechceš hledat tak tady je odkaz http://www.upczone.cz/download/seznam_muxu_04-2008.txt )

Pro vyhledávání nedávej automatické vyhledávání, nech to projet manuálním (je tam kmitočet 170,5 MHz a SR 6900 ) najde ti to všechny programy, které se u UPC vysílají. U automatického to myslím nenajde ten stream s HBO.

 

Kdyz jich bude míň, tak se podívej do seznamu které ti chybí a pak se dá vymýšlet dál

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.. i když to tak možná nevypadalo, tak seznam jsem si přečetl a získal dojem ,že není moc jisté, zda platí pro celou síť UPC. Nicméně co mi zde bylo doporučeno jsem učinil již před napsáním prvního dotazu a ano, nenaladím víc než 60 kanálů, nepřístupný je mi MUX 10. Handan 6000 ho nevidí vůbec, Handan 5000 ho částečně vidí, ale nenaladí obraz (intenzita 5%). Mé podezření na zásuvku se ovšem nepotvrdilo, koukl jsem na stránky výrobce a zjistil, že zásuvka TV by měla být OK až do 862MHz (Schwaiger 660). Možná ji stejně zkusím vyměnit pokud někde seženu nějakou TriplePlay, např Schwaiger 8xx. Nějaké nápady?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...