Přejít na obsah

Muze mi internet zpusobit odezvu u hrani MP her?


Návštěvník Tremzay

Doporučené příspěvky

Návštěvník Tremzay

Dobry den, mam mensi problem, uz pres pul roku se mi na konzolich spatne hraje. Kdyz mam stalych 60 fps tak hry jsou zpomalene a pro lepsi hrace temer nehratelne, je to jakobych mel odezvu nebo jakoby moje zarizeni nedavaly tech 60 fps ale vec se ma tak: vyzkousel jsem uz 2 monitory, jeden herni a jeden stolni a 3 herni konzole: ps4 fat, ps4 slim a momentalne jsem kvuli tomu poridil xbox one x a problem je stale stejny. Jedina moznost musi byt internet. Hraju na kablu a rychlosti mam v pohode ale proste hraje se mi spatne. Neseka se to nic. Volal jsem na podporu a pan mi to zkusil restartovat od nej a je to porad stejne. Zitra mi ma volat zase. A me zajima hlavne jestli to nemuze byt blbost? To ze mi herni zazitky kazi internet. A pocitove to neni protoze se mi hraje nekdy tak a nekdy tak a hraji od malicka a v podstate jsem nikdy neprestal takze jsem se zhorsit ani nic nemohl. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Návštěvník změnil název na Pomalý internet - herní konzole
Návštěvník Tremzay

Treba pomaly internet? Taky tomu nerozumim. Ping 15-20. Hw mam monitor s 4ms odezvou 60 hz mel jsem 144hz 1ms odezva uplne to samy a nejlepsi konzoli co je na trhu. Poridil jsem ji kvuli tomuhle problemu pac na dvou pskach mi to delalo to samy. Vinim net pac cim jinym by to mohlo byt?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A tento problém se děje pouze u online her, nebo i u těch co nevyžadují internetové připojení?

Zkoušel jsi se připojit k internetu přes někoho jiného,třeba u kamaráda? 

Nebo aspoň přes LTE aspoň, když to teď dává t-mobile o prázdninách za pusu.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tremzay

Zdravim. Uz asi pul roku resim takovej problem a to ten, ze kdyz hraju na xboxu hru na 60 fps tak se mi hra zpomali a mam jakoby odezvu. Inuput lag. A zajimalo by me, jestli to muze byt internetem. Neni to ping je to displayem. Ping mam do 30 max. A ptam se proto, protoze mi tenhle problen setrvava, ikdyz jsem zkusil 3 herni konzole, 2 televize a 2 herni monitory. Na vsem to same. Hraju na kablu. Ja jen nevidim jineho vinika tak se chci zeptat, zda je to vubec nejak mozne. Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...